bugün

Ev alırsan tuğladan, kız alırsan Muğla dan.
cafeler, konserler falan mevzuları eskide kaldı ya, artık kimse kimsenin sikinde değil. hele üniversite de bitmiş, yaş 24ü 25i geçtikten sonra falan yeni insanlarla tanışmak o kadar zor ki. herkes ya tek başına, yada kendi arkadaş çevresiyle takılmak ister, yabancı birini çok aralarına kabul etmek istemez. edecek olsalar bile belli kriterler kabul etmek istemesek dahi var, misal cinsiyetin, misal dış görünüşün vs...

ortamı kovalamayacaksın. o ortama otomatik olarak kendini dahil edeceksin. nasıl yapacaksın dersen, git dans kurslarına yazıl, dil kurslarına yazıl, spora başla. katılmak istediğin insanlarla ortak bir paylaşım içinde olursan bu ortamlarda daha kolay o ortama kendini kabul ettirebilirsin.
(bkz: buralar hep kızlıktı)
bakkallarda, marketlerde. ısrarla isteyin.
yağmurdan sonra çıkıyor bazıları. belgrad ormanı ve polonezköy civarında oluyor diyorlar.
o eskidendi artık bulunmuyor abazalar sağolsun totoyu hir kaldırdılar, kızlar ayna yerine instagrama baktıklarından beğenmez oldular. miklemiyolar yada yerinbdibine sokuyolar. anlayacan işler kesat eskisi gibi değil. kızı ne yapacağında önemli ona göre ara.
kız mız boşver bu işleri bak deli olursun. otur kitap oku film falan izle. bol bol gez.
Göç yolları üzerinde göl nehir ve deniz kenarları sulak alanlarda daha çok bulunur.
Özellikle çiftleşme zamanı sıcak ve ılıman iklimlerde konaklamış olduğu bu göl nehir ve deniz kenarları gibi sulak alanlarda onlara yaklaşırken daha dikkatli olunmalıdır.
Kuluçkaya yatmış gibi sahil de görünseler de kuluçkaya yatmamış olsalar bile saldırgan olurlar.

görsel
geçenlerde okey oynarken arkadaşımın telefonu çaldı. bi seminer için şehir dışına gidiyorlarmış, gelir misin diye sorunca tamam dedim. sonradan öğrendim ki organizasyona katılan 40 küsür kişiden sadece 7 si erkekmiş. eheh.
Www.uludağsözlük.com
(bkz: dünya)
Kurban pazarına giderken etli butlu olanları seçmeye çalışan dayılar gibi ne la bu. sokağa çıkıp sen iyisin sen değilsin diye seçerek değil herhalde. Yakında kırmızı spreyle adınızı yazıp seni seçtim de derler bu tipler yakında inanırım.
Deniz kenarı, kütüphane, tiyatro, eğlence yerleri vs.
pazarda. seç beğen al'cılar var hep orada.
mevsim ilkbahar veya yaza doğru geçince ana cadde kenarlarında veya benzer kalabalık alanlarda ağaçlarda olgunlaşmış halde görmeniz mümkündür.
kızlar özel kuvvetler gibidir biraz, dikkatlerini çekmeyi başaracak nitelikler geliştirirseniz onlar sizi bulurlar.
Silver gem'den düşüyor diye duydum. Ben şu ana kadar hiç bulamadım.
ben marketten buluyorum kasiyerler 3 bilemedin 5. alışverişe tav oluyor. annemle markete gittik şeker fiyatı yazmıyor annem kıza sordu. teyzem sen zahmet etme dedi öğrendi sonra kapmış 5 kg şekeri market arabasına getirmiş teşekkür edince utandı.

gerçi tipim iyi kızlar sıraya giriyor nereye gitsem. ha bazısı gıcık davranıyor o da kedi ciğer misali.
Şaka yapmıyorum bunu cidden ananıza sorsanıza delikanlılar. Onlar halleder bu işi.
Az ileride solda.
görsel
(bkz: tekel bayii)
Okul iş yeri dershane gibi yerlerden bulmak kolay olur ama sanayici iseniz internet tercih ediliyor genelde.
okul zamanı bulmak kolaydı yapmadık bir sevgili şimdi ise nereden bulacağız bilemiyorum. sosyal ortamlara girmek lazım ama arkadaşımda yok. denk gelir elbet bir gün.
Köpek besleyin aq.
Yürüyüşe parka falan çıkın.

Ayyy ne şekeeerrr diye iti sevmek için duran kızlardan biri denk gelir bigün.
güncel Önemli Başlıklar