bugün

çoluk çocuk sahibi olmuşlardır.
nerdesiniz ulan ?
Şu an iç geçirmeme sebep olan soru cümlesi.
Ne var lan diye karsi soru sordugum sey.
uzaktan izlemeyi tercih ediyolar.
Yanımdalar.
burda burda. yat.
öhöm öhöm.. *
biri beni mi çağırdı. *
çoğu ekşiye gitmiş yazarlardır.
burdayız ya işte çocukken seyrettiğiniz diziler başlığına pis yedili yazan pokemonlara belki bir iki bişey öğretiriz diye yoksa deli mi sikti.
sorudur.
(bkz: burdayız lan)
(ses:#3582)
onlar şimdi evli, mutlu ve çocuklular. iş güç peşindeler.
Şu anda bizim gibi burada sürünmek yerine muhtemelen eşleriyle. sevgilileriyle yataklarında sevişiyorlar.
Gerçekten yok oldular. Sıkılmak yoktu sözlükte. Yazıları okurken büyük keyif alırdınız. Müthiş bir mizah vardı. Şimdi yok! Niye yok bilmiyorum. Belki bir çoğu başka isimle burada. Belki de onlar da sıkılmış olmalı ki trollük yapıyorlar.
sözlükte okuma ve oylama alışkanlığı olmadığı için, kültürel birikim içeren entry'ler ilgi çekmediği için gittiler onlar.
Aslinda herkes burada. Mahlaslar, aliskanliklar degisti sadece.
burdayım kanka.
Şehirlere bombalar yağardı her gece Biz durmadan sevişirdik.
giden gitmistir
gittigi gün bitmistir.
bazen başka bir hesap açıp da şurada arada şebeklik yapıp stres atayım diyorum ama 5 saniye sonra kendime gelip de noktalı virgüllü uzun entariler yazmaya devam ediyorum.
çoğu yeni nickleriyle burada, bir kısmı da ekşide.

şu eski yazarlar goy goyunu oldum olası sevemedim, çünkü sözlük hep böyleydi. hiçbir zaman şimdikinden farklı olmadı.

gören de eskiden orhan pambıklar, turgut uyarlar, edip canseverler yazıyordu sözlükte sanır.

en baba trolllü hbbia, en popi yazarı lookin idi. ne kadar özel olabilir eski yazarlar yani?
Gece gece dusunduren sorudur. Eskiden arsizca trolluk donerdi ama kimse kimsenin degerlerine saldirmazdi. Simdiki seviyesizlik yoktu. Lookinin dildosu haric tabi.
(bkz: öldüler)

eski yazar mı kalır amk 2020 ye gireceğiz.
güncel Önemli Başlıklar