1. 1.
    Nerede hata yapıyoruz Da böyle bedbaht bir hale düşüyoruz? Kendimizi neden hep yeni bir sonun başlangıcında buluyoruz?

Sorular ve sorunlar... hiç bitmeyecekmiş gibi geçen geceler... bir kalabalık sessizliği var üzerimiz de, her şeyde her yerde sessizliğin sesi olmuş gibi yokuz işte.

Hata ya da ders. Bilmediğim bir ton kelimeyle anlatabileceğimiz türden şeyler. Yeni başlangıçlar, yeni resimler ve bulmacalar aslında. O yüzden yeni başlangıçlar yeni yorgunluklar demek. Yeterince yorulmuşsak belki o yüzden başlayamıyoruz bir şeylere. Sürekli eskiye dönme arzusuyla duraklama dönemimizdeyiz. Bilmem hayatın reformları yüzünden çöker miyiz.

Beklentiler karşılanmadıkça kapitalist oluyor zihnimiz. Doymazlığın gözlüğünü takıyoruz artık. Doymuyoruz gönülsüz de olsak sırf kinimizden doyanlara. Biz Doyanların yüzünden doymuyoruz aslında. Çünkü doyan hiç bir zaman olmuyor doymayanın farkında.

Küçük bir güneş doğar benim mahallemde. Seninki kadar aydınlatmaz beni güneşim.
    Gözlerim karanlığa alışkındır benim,
    Sense karanlığı görmemişsin hiç.
    Ne uyumdur bu alışkanlık,
    Biz hiç alışmamalıydık.

Bir gecelik hakkım olsa şimdi, tek dilek hakkı sadece. Emin ol düşündüğün şeyi dilerdim sevgilim. Aksi taktirde inanmadığım tesadüfleri sevmemeliydin.

Düşünmek yok ne gelirse yazmak var. Hataysa da hatalı olan neresiyse de amk. Az düşün çok yaşa ve cehalet mutluluktur sonuçta.
    1 ... pehlivanoglu x