bugün

öncelikle (ara: eski sevgili)

yukarıdaki bakınıza tıkladığınız zaman karşınıza 1000'den fazla başlık çıkar. her başlıkta salya sümük ağlayan tipler görürsünüz. şöyle dedi kalbim kırıldı böyle dedi ayrıldık beni aldatmış ühühüü vs. vs.

ya allah aşkına siz anlaşmalı mısınız? nerede terk edilmiş, aldatılmış adam var şu sözlükte. üstelik milleti girdiği entrylerle rahatsız etmeyi ihmal etmiyorlar. ama hata bizim salaklarda. azıcık beyin yok ki bi kızın ne ayak olduğunu ilk görüşte anlasınlar. ama nerdeee? 2 güzel söz duydum mu ağızları kulaklarına varır bu ibişlerin. ayrılınca da hem kendilerine hem çevresindekilere zehir ederler hayatı.

uludağ sözlük yönetimi olarak buna bir kısıtlama getireceğiz. tamamen yasaklamak şu an imkansız. çünkü biliyoruz ki siz ibişlerin yarısından fazlası bu durumda. sözlük de her konuda fikirler üretilen bir yer olduğu için aleyhimizde karar almak istemiyoruz. şimdilik kısıtlama yeter size! haa ben akıllanmam diyorsanız da o zaman siz bilirsiniz...
(bkz: bir ağlama duvarı olarak sözlük)
keklenmişler mi bilmem ama hepsinin masal tadında aşk hikayeleri olduğu kesindir. bu insanların ilk defa gördükleri biri için bile satırlarca yoğun duygu yüklü şeyler yazabilme potansiyelleri vardır. aslında gerçeğe dönersek birçoğu ilgi beklemektedir başka da bir şey değildir.
(bkz: eksiye oynayanlara artı vermek)
güncel Önemli Başlıklar