bugün

görsel
bir erkan can repliği. (bkz: gemide)
yeni tanıştım daha zönk diye geldi inşallah zönk diye de gitmez. *
şahsıma "salak, yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk!" demesine az kalmış 5. nesil power ranger. an itibariyle toplam entrysini 1300'e tamamlayıp bir haftadan beri giri şeetmemekte.
(#8695476) daha önce lady gaga dinlerken yakaladığımız yazarın sıkı bir "taraf okuru" olduğu ortaya çıktı.(#9345047)
az evel msn' de durduk yere "hacı ne varsa 90' larda olum", cemali çok ii lan diye ileti yollayan insan.

-amma ekmeğini yediniz lan 90' ların

+ yok hacı 90 lar pop altyapı kötü yoksa on numara adamlar var

(şaka mısın arkadaşım gece gece)
az önce msn de "ne dinliyorum özelliği"nden lady gaga adını görünce irkildiğim yazar. *
inadı bırakıp yuvaya döndü. roger that ve to madeira' dan da istikrar bekliyoruz.
itü sözlük semalarında yedinci nesil ülkücü' lük yapan çakma uludağ' lı. anında sattı. olum v3 çok pis lan geri dön yazılmaz orda.
ters cephe programı'nı izlerken ümit özdağ'ın, rasim ozan'ı azarlamasını sms'le ccc ümit hoca siker ccc diye benimle paylaşan ülkücü bebe.

ccc taraf siker ccc
yazar bu entry'sinde coşmuş, (#7950594) iyi de yapmış; unutmadan, son zamanlarda neobernstein'cılık üzerine eğildiğini duyduk, bakalım milliyetçilikle pekiştiğinde ne çıkacak ortaya. *
geçenlerde de ahmet kaya dinliyordu. hatta duyduğuma göre doğum günlerini ahmet kaya'dan bir şarkı ile kutluyormuş. zaten tiger, converse vs giyiyor. yorumu size bırakıyorum.*
her odtülünün biraz komünüst olması ile ilgili bir durum olsa gerek bu... ne demiş ünlü odtülü erdal inönü her odtülü biraz komünisttir.. Lan o öyle değildi ama neyse*...
Reis umutlarım kırıldı sana dair zor düzelir bir daha...*
gecenin köründe fena yakaladım. ne dinliyorum özelliğinde hasta siempra' yı gördüğüm gizli sosyalist. *
(bkz: korkma ben varım/#6796815)

entrysi ile nesil kompleksi olduğunu açığa vuran altıncı nesil. *
(bkz: 1 ay sonra arayıp nerde kalmıştık diyen sevgili/#6155644)

duyduğumuza göre ismini sayıklayanlar varmış. valla ben demiyorum başlık diyor. *
sözlükte yazdıklarının altına imzamı atacağım yazardır kendileri.

ammaaa;

çok pis damarıma basmıştır. torrentler içinde boğacağım onu. şahitsin sözlük, demedi deme.
benim için sözlüğün en yardımsever 2. yazarı.
(1.si (bkz: hanimaga))
süleyman demirel repliği.
fikirleriyle insanın düşüncelerini geliştiren ve her seferinde yeni şeyler katan yazar.
(bkz: daddy s back)
yıllar önce tanıştığım meslektaşım, kader arkadaşım, hasretle yollarını beklediğim yazar.
Lakin kendisi "kimsin lan" diye sorarak tufaya geldiğini ıspatlamıştır. biz bizi bileceği tabi ki kardeşim, anca beraber kanca beraber bundan sonra!
lan bir de ankara aksanını orada bırak, ben zor kurtardım 1 sene de!

Savulun lan, Türkler geliyor...
çorum aksanlı, ankarada yaşayan erzurumlu yazar.

nördün la bebe.
(#4954421)
demokrat partiyle ne alıp veremediği var anlayamadığım yazar.
(bkz: nerede kalmistik)