bugün

gerçek nazilerle alakası olmayan it kopuk tayfası. führer hitler'in kemikleri sızlıyordur emin olun. içki, uyuşturucu her türlü kötü alışkanlık bunlarda.

bir de ağır cahil oluyorlar. öyle hitler dönemindeki entelektüel insanlarla falan alakası yok bunların. almanya'da okullarda ne kadar başarısız alman öğrenci varsa alayı neo nazi'dir. bu da gösteriyor ki aslında mesele nazilik, almanlık falan değil.

bu neo nazilerin sorunu ezik ve başarısız olmalarıdır.

nazis sind sehr kopfer und erfolglos. Arschloch !
nasyonal sosyalizmi yeniden canlandırmak ve bu amaçla nasyonal sosyalist yönetimleri demokratik veya silahlı yollarla başa geçirmeyi hedefleyen, hareket ve düşüncelere verilen ortak isimdir.
gün itibariyle birinin davası görülecek almak ırkçı kafasının katilleri.
http://www.haberpan.com/h...azi-davasi-bugun-basliyor
lanetliyorum!..
burada ve hatta bu başlık altında atıp tutan beyinsiz anti faşist/sosyalist(marksist) tayfasının belki de tüm avrupa'daki toplam örgütlenmesinden daha sağlam bir örgütlenmeyi sadece rusya'da yapmış (rusya da yaklaşık 200.000 militan nazi var bunların çoğu petersburg ve moskova'da) , bu ülke ve bunun yanında ukrayna, yunanistan ve tabi almanya gibi ülkelerde bir düşünce suçu kabul edilmesine rağmen kendini kabul ettirmiş nasyonal sosyalizm ideolojisini savunan kimsedir. ilgilisine russia 88, from russia with hate ve Germany's new breed of neo-Nazis * belgesel filmleri tavsiye edilir. arama motoruna adlarını yazmanız yeterli.

kavga etmekle, ona buna saldırmakla geçermiş hayatları. hmmm peki senin hayatın nasıl geçiyor, yoldaş götoğlanı? neo nazilerin içinde bir ton eşcinsel hakları savunucuları (yeni nazizmden bahsediyoruz, stalinist fosiller çıksın da söylesin eşcinseller hakkında ne düşündüklerini), hayvan hakları savunucuları, çevrecileri (yeşil siyaset; naziler için de önemliydi, hatta bugünkü yeşiller partilerinin argümanları büyük çoğunlukla nazilerin pagan kolunun icadıdır. (bkz: guido von list)), anti-kapitalistleri vardır. bir düşünceyi yasaklarsan otomatikmen o düşünce yanlılarını yer altına çekersin. nazilerin şiddet uygulamalarının temel nedeni budur. yunanistan'da chrysi avyi'nin -yaygın bilinen adı ile altın şafak-, kabul görmesi ile şiddeti azaltması tesadüf değildir.

en etkili yapılanmaları ise sayıca rusya, amerika gibi ülkelerdekilerden az olsalar da tabiki almanya'dır. kol gibi cezalar da bunu engelleyememekte ve başta eski doğu almanya topraklarında olmak üzere hızla yayılmaktadırlar. iki yıl önce dresden'de ve yine aynı yıl dortmund'da anti-faşistlere ağır bir fatura kesmişlerdir. en ağır faturayı ise önümüzdeki şubat'ta kesecekler wotan'ın izniyle.

ek; koskoca nazilerin sadece işe yaramaz küçük bir grup olarak kaldığına inanmak da sizin gibi kendini beğenmiş denyolara yaraşırdı zaten.
bunların rusya'daki modelleri oldukça baş belası olurlar. çok dallama oldukları gibi, yabancılara karşı da aşırı saldırgandırlar. rus olmalarından da kaynaklı, dev gibi cüsseleri ve çirkin suratlarıyla kurdukları psikolojik baskı da cabasıdır.

öte yandan; bunların hayatı, kavga etmekle, ona buna saldırmakla geçer. o yüzden bayağı antremanlıdırlar. siz işinde gücünde adamsınızdır. böyle işlere girmek istemezsiniz. bunların kaybedecek fazla şeyleri yoktur. bu yüzden; olabildiğince uzak durursanız kar elde edersiniz. karşınıza çıkarlarsa; sayınız yeterli değilse kesinlikle ilk amacınız; kendinizi ve yakınlarınızı güvenli bir biçimde bölgeden uzaklaştırmak olmalı.

şaş kaza; ellerinde kalırsanız ve kurtulma ihtimaliniz yoksa, konuyu "teke tek" olayına indirgemeye çalışınız. böylesi bir meydan okumayı, genelde birbirlerine hep "delikanlılıklarıyla" hava attıkları için yerler. karşınıza muhtemelen, oldukça iri cüsseli, çirkin suratlı, bırak kavga etmeyi, sokakta bile karşılaşmak istemeyeceğiniz bir neo nazi çıkar. ama artık dönüş yoksa, moralinizi bozmayın. mutlaka ilk darbeyi siz vurmaya çalışın. cüsselerinin adamları değillerdir genelde. iyi bir darbeyle girer, herifi sersemletir, hızlı da çalışırsanız, biraz da şansınız yardım eder de, ters bir darbe almazsanız; herifi dövmeniz çok zor değil. fazla hırpalamayın. "yakaladım ağzını gözünü s.kiyim" triplerine girmeyin; arkadaşları da dalar, bir kamyon sopa yersiniz. herifi biraz sersemletip, "kolay lokma" olmadığınızı gösterdikten sonra usul usul bölgeyi terketme girişimlerine başlayın. kaçmayın. yakalarlar yine döverler. "ben a.ınıza korum ama, kavga etmek istemiyorum" edalarına girerek sıvışmaya bakın. korkunuzu belli etmeyin, s.kerler... köpek gibidirler. korkunun kokusunu alır yavşaklar...
-neo elindeki orhan abi
+neo bu
-nasıl neo o, neo işte abi?
+neo, koçum adamı hasta etme, neo, neo!
-abi yanlış anladın galiba, elindeki için neo dedim.
+koçum neo işte, bildiğin neo bu
-nasıl bildiğin neo, triniti,morfeus,zigan vs gibi mi?
+ne diyorsun, nuri delirtme beni koçum
-neo abi işte bu, anladım ben, matrix'den neo bu! ne yapdın abi herife böyle kelmel?
+matrix ne nuri?
-abi sanal bi'yer, hani bu neo kurtarıyorya,ajanlar falan var...
+*hani nan almanya dan gelmişdin sen?* ne matrixsi, ne yapyornuz nan türkiye'de, yine milleti bir birinemi düşüreceğiniz hmmm
* abii bi'daha gelmiycem ya, kurbanın olayım bırak ya ne matrixsi ya, bi'daha türkiye'ye gelirsem adam değilim ya, nasıl milletsiniz , nasıl insanlarsınız, neo naziyim ben neo nazi..*
-neo gazi diyor abi, bizim deli gazinin yiğeni olmasın?
izmirde yeni yeni peydahlanmaya başlayan gruplardır. gördüğüm kadarıyla sürekli it sürüsü gibi kalbalık gezerler ve aralarında erkekler kadar kızlarda olur. kendileriyle hiç oturup sohbet etmeye kalkmadım ama bir kaç ardaşımın sadece bakışları yüzünden bunlar tarafından saldırıya uğradığını duydum. yazın ortasında bile çizmlerle dolaşan, sürekli deri ceketler giyen, kısa saçlı, özenti tipler olduklarını ve kısa zaman sonra emolarla birlikte yok olmalarını diliyorum.
Neo nAzilerin içinde kapitalizm karşıtlarından hayvan hakları savunucularına ve yeşillere birçok grup var. Burda şaşılacak bir şey yok Nazilerinde "Devrimci" olduğunu unutmamak lazım. Nazi Agit-prop taktikleriyle 3.Dünya ülkelerinde ve eski doğu bloku ülkelerinde gettolarda çeteci yapılanmayı ve duruşu çok kolay oluşturabiliyorlar. Bizde ise bu zemin varken MHP ve BBP gibi partiler ve militanları tarafından zaten işgal edildiği için gelişemiyor... Emperyalist ve Kapitalist temellere dayanan bu partilerin AB ve Kıbrıs tartışmalarında emperyalizm karşıtı, IMF, Dünya Bankası kredileri konusunda Kapitalizm Karşıtı söylemlerini hatırlatırım. Çevre konusu batıdaki kadar öncelikli konu olsa orda da yeşil olacaklarına eminim. Keçiörenin yeşillendirilmesine (plastik palmiye ağaçlarıyla olsa da)ya da Ankarayı sulayan büyükşehir belediyesine bakarsan göreceğin şey "vaha" özleminden öte, görülen hizmet anlayışıyla yeşilcilik. Nazileri tamamiyle boş görmek onları izleyen yada sempatisi olanlar için yeşilcilik, hayvan severlik gibi özellikleriyle şaşılacak sonra da çekici hale getirecektir "ben sizi şöle bilirdim aslında daha derinmişsiniz" dedirtecektir...

Nasyonal Sosyalist Türk Hareketi konusunda bu "hareketten" bi elemanın "Biz aslında çok doluyuz siz bizimle alay etmeye devam edin bakalım" yazısını hatırlıyorum tekrar, bu tür kendini kanıtlama çabasını her Naziden duyarsın ve bu dışarda tutulmalarını kendi lehlerine kullanıp "yüce amaç uğruna bizi anlayanlarla işimiz" noktasına kolaylıkla çekerler... Her Nazi aptal değildir ama sisteme karşı olan öfkelerini kanalize etme noktasında aptaldır hepsi. Onun için çevrecileri var hayvan severleri var vs....
bir soru.

-ne o nazi, bakiyorum, hitler basa geldi gotun kalkti.
-hebele hebele
bunları önce hitler görse ilk bunları toplama kamplarına getto lara tıkardı. her yerleri dövmeli küpeli piercingli falan. hitler böyle adamlarla görüşceğini hiç sanmam.
yeni nesil nasyonel sosyalistlere verilen ad.