bugün

Nejat işlerin birçok dizi ve filmini izledikten sonra yaptığım tespittir. Ahım şahım bi oyunculuğu yok ortalama bi oyuncudur.

Peki niye bu kadar popüler diye soracak olursanız. Bunun sebebi muhalif olması ve bohem bi hayat yaşaması derim.

Ayrıca en büyük şansı iyi yönetmenlerle birlikte çalışması ve oynadığı karakterlerin hem halk tarafından sevilmesi hem de ustaca yazılmış olmalarıdır.
hazır sözlüğe yeni gelmişim, dikkat de çekmem lazım... etik metik beni bağlamaz; zira karaktersizin tekiyim, diyen yazar önermesi.

vesselam...
ünlü bir film eleştirmeninin yorumu olduğu izlenimini veren cümle.

akepe sempatizanı, götü sandalyesinde düzleşmiş bir ergenin saçma sapan düşüncesi de olabilir elbette, bilemedim şimdi.
Tiyatro film oyunculuk gibi kavramların yakinindan geçmemiş lüzumsuz beyanati.
zaman akıyor, yıllar geçiyor ama bir var oluş biçimi olarak trollüğü seçen sözlük kullanıcılarının yöntem ve düzeyleri gelişmiyor. neden ülkemizdeki trollük müessesi bir gelişim göstermez? bu üzücü durumdan ne zaman kurtulacağız? bu hep böyle midir?
filmden veya oyuculuktan bi bok anlamayan, ilgi çekmeye çalışan yazar beyanı.
Troll olup dikkat çekince ellerine birşey(!) geçtiği gerçeği yanında yanlış bir önermedir.
troll lann bu ilgi cekmeye calisiyor.
su götürmeyen gerçek. daha önce adamın ismini bilmeyen riyakarlar, sırf adam birkaç söz paylaştı, kendi taraflarında oldu, hastanede yattı diye adamı ilah mevkine yükselttiler. bırakın ergenleri, koca koca insanlar bile bu adamın sözlerini, fotoğrafını facebook'ta kapak fotoğrafı yaptılar.
iyi bir oyuncu mu? bence hayır değil. tiyatrosunu da izledim. yetenekli biri değil. zaten öyle olsa her yerden dizi teklifi gelirdi kendisine. kenan imirzalıoğlu, erkan petekkaya, kıvanç tatlıtuğ gibi isimlerle beraber anılırdı. açık ve net.
nejat işler in pkk lı olması gerçekse neden her filmde iş bulduğu anlaşılır. Zaten filmlerde hiç başörtülü sakallı sarıklı insan yok.
güncel Önemli Başlıklar