bugün

kulağına bilmediği şeyler fısıldanası insanımsı.
Asla çekilesi değil 5 dk dan fazla yanımda durunca krize giriyorum her şeye karanlık bakan bu insan tiplerinin tedaviye ihtiyacı var.
sizi de olumsuz olarak sömüren insan olur negatif insan. hep kendinde olmayanı çeker. çeker de çeker. bu da kötüdür haliyle. pozitif insanları sevin.
sinir bozucu insandır. pek sevmem. evet.
Katlanamadığım tür.
Ölümcüldür.
görsel
Olumlu bir konudaki olumlu bir cümleye bile hayır kelimesiyle başlayabilirler.

Var çevremde böyle biri, adam konuşurken inceliyorum belgesel izler gibi.
Hiç çekilmez, zaten şurada 2 gram yaşama sevincimiz kalmış enerjimizi emmeyin yeter, derhal uzaklaşılmalıdır.
türkiye'de yaşayıp her şeye rağmen (a haber izleyicileri dışında) pozitif olan insan var mı diye de sorgulayan insan tipi. mesela ben bazı ekonomistleri takip ediyorum, adamlar oldukça negatifler ekonomi hakkında. en pozitifi bile negatiflikten kaçamıyor. çünkü şu anki ekonomi gerçeği yansıtmıyor ne tüik verileriyle, ne ekonomi yönetimiyle, ne de diğer tüm ekonomik verilerle. ekonomi konusunda en pozitif takılanlar, en umut dağıtanlar ise (gerçekte kendi yazdıklarına da inanmıyorlardır aslında) yandaş gazeteciler. o yüzden negatif olmak eğer durum gerçekten negatif ise gerçekçi olmaktır. eğer ki gerçeklerden değil de hayal, gerçekçi olmayan bir durumdan negatiflik aranıyorsa o insan tipinin net olarak negatif olduğu söylenebilir bence. gerçekleri düşünerek negatif olmak bu arada sizi muhtemel zorluklara teslim olmayı değil onlara karşı da hazırlıklı olmanızı sağlar. pozitif olup bir ihtimal hakkında olumlu düşünmektense negatif olup diğer ihtimallere de hazırlıklı olmak iyidir. özellikle murphy kanunları üzerinizde etkiliyse daha da iyidir.
Dinlenip dinlenip kaçılası insan tipidir. Zaman zaman uçlardaki yaşam enerjimi aşılamaya gayret etsemde pek bir sonuç alamamışımdır, boşa uğraşmayınız bitirici darbedirler.
Mutsuzluk, sinir veya stres sebebidir. Benden uzak Allah'a yakın olsun.
Uzak durulması gereken insan tipi. Madem hastalığın var git kendine yaşa bana ne diye bulaştırıyorsun, öyle değil mi ama.
Negatif enerjisi ile etrafındaki insanları mutsuz eder.

(bkz: otomatik mutsuzluk makinası)
Çevresine negatiflik yayarken aslında en büyük zararı kendine veren,sevgiden yoksun insan tipidir.Hep suçlayıcı dille konuşur.
Adamı kalpten götürür bunlar.
Realist olduğunu saanir bunlar. Çok genellicem ama Türk insanının büyük bir kesimi negatiftir. Onu böyle yapamazsın, şu şöyle kötü, şu da orda iş bulamadı vidi vidi vidi ederek enerjinizi sömürürler Sanki kendileri negatiflikten çok fayda görmüşler gibi. Acaba bir şeyleri elde edemeyisinizin sebebi negatifi çağırmaniz olabilir mi? Çünkü beynen aslında güzel şeyler olmaması için çabalıyorsun bilmem farkında mısın negatif insan

Yemin ederim son iki gündür aşırı pozitif hissediyordum son görüştüğüm arkadaş 1 saatte modumun içine etti. Ulan modun düşükse bile yansitmamayi bil demi. Neyse serenadd elbette kendini toparlamasini da bilir. Iyi düşün iyi olsun.

Ve de negatif insanlara not:kimse asik suratlı biriyle vakit geçirmek istemez, bir gülücük pelcol kapıyı açabilir. Sorun çıkaran değil sorun çözen insan olmaya bakmak lazım.
Son zamanlarda özellikle içinde olduğum maalesef kopamadığım ama kopmayı ve sıyrılmayı çok istediğim insan durumudur.

En ufak olumsuzlukları büyütmekten ve olaylara hep olumsuz tarafından bakmaktan vazgeçmem gerek artık.
zaman zaman ben. Ruh hali ile orantili bir durumdur. Mutsuzsan renksizdir her sey gozunde, mutluysan beyazin icinde barindirdigi renkleri bile gorebilirsin. Zeki müren de bizi gorecek mi? (Not; Zeki müreni severim. Her ruh halimde)
gerçekçi boş hayallere kapılmayan mantıklı insandır. sanane ulan sana mı soracak?
hiç çekemiyorum ben bunları. öyle bi eşim dostum yok zaten. denk gelince de muhabbetin ortasında basıp gidiyorum sap gibi kalıp daha da mutsuz olsunlar banane ansna.
Acilen uzak durulması gereken insandır.
Bütün yaşam enerjini emer bu tipler.
Akıllı kişilerdir beyinsizler bilemez.
Düşman başına!
hiç çekilmez sürekli bir isyan sürekli bir ağlaklık böğğğ.
yanında durduğunuz zaman sizi de negatife çeviren insandır. hoş değil'dir.
güncel Önemli Başlıklar