1. 1.
  efendim kişiden kişiye değişmekle beraber herkesin tiskindiği ve uzak durduğu kişilerdir. hani bir zaman tanıyamazsınız ama sonradan sonradan asıl yüzleri ortaya çıktıkça tereddüt etmezsiniz. misal şahsım adına hayattaki başarısızlıklarını kabullenmeyip başkalarına yüklemeye çalışan insan tiplerinden hiç haz etmem. hani suçu kabul etmeyip zeytinyağı gibi üste çıkan, debelendikçe daha da batıp en sonunda gözünüz de hiçbir değeri kalmayan.

  aslında nefret etmek kötü bir şeydir. ancak bazen hak edene duyulmaması insanı insanlıktan çıkarabilir.
  2 ... mey
 2. 2.
  alışveriş yaparken yanlışlıkla çantanızı çarpmanız sonucu yere saçılanları toplarken kendi kendine söylenen görevli.yani bırak ben toplayım yeterki uyuzluk yapma diyesi geliyo insanın,sanki bilerek yaptım hayret bi şe..
  1 ... sour cherry
 3. 3.
  (bkz: ısrarcı insanlar)
  2 ... booo
 4. 4.
  (bkz: karga)
  tanıyınca sevilir de, uzaktan pek sövülür...
  2 -3 ... karga
 5. 5.
  tanım : nefretlik olmasa da görülmekten gına gelen insan tipleridir..
  özellikle, anket tipi başlıkların altına, o başlığın anket olduğunu göze sokan entryler giren insanlar/yazarlar, bu kategoriye girebilir.
  (bkz: aa anket lan bu)
  her başlıkta görmek zorunda mıyım ben bunu yahu.. biliyoruz heralde anket olduğunu, ne yani, öyle yazınca herkesin gözüne mi sokuyorsun başlığın anket içerdiğini.. aferin..
  memnun değilsen, şikayet edersin, bir daha öyle başlık açılmaz bir daha... yersen..
  not : kesinlikle nefret etmiyorum bu kişilerden.. sadece başlık açmak istememden dolayı, bu başlık altına yazmayı uygun gördüm.. malum, anket falan olur gene..
  ... faati
 6. 6.
  bunlar çok bilmiş olup hayatına müdahele etmeyide çok seven insan tipleridir.
  1 -1 ... zeyno
 7. 7.
  hebenneka insanlar
  -1 ... kevin
 8. 8.
  mütevazi olan tipler.
  1 -2 ... kacak kelebek
 9. 9.
  tıkış tepiş dolmuşta, yanınıza oturan dinazor, yarım dünya vb. vb. gibi sıfatları hak eden, kolunu bacağını rahatlıkla size çarpıştırmaktan rahatsız olmayan teyzelerdir.
  -1 ... cadiaysegul
 10. 10.
  her ettiğin laftan yanlış çıkarım yapan insanlardır.
  ... overloaded