bugün

her şeyi kafaya taktığım için agresif olmam.
Fazla öfke ve ağzıma geleni söylemem.
gereksiz karamsarım. gereksiz stresliyim.
Asabiyet + sabırsızlık = sabırsızlığın verdiği asabiyet.
Çok yemek, çok küfür etmek.
Ani parlamalarım. Geçmişe göre nispeten daha çok kontrol edebiliyorum tabi.
Kıskanmak
Sahiplenmek
Cabuk sinirlenmem
Haketmeyen kişilere değer vermem
Sağlığımi düşünmemem.
Kendimden nefret etmem.
En kötüsü çok çabuk sinirleniyorum. Gözüm kararıyor. Şimdi düşününce kendimi frenliycem şöyle yapıcam vs diyorum ama bir olay anında içimden canavar çıkıyor.
"Kafanda kurmuşsun sen ondan başka bir şeye inanmıyorsun" cümlesinde kafasında kuran, beş sezon dizi çekmeye yetecek kadar kuran kişi olmak.
Konuyu çok uzatırım. Senelerce uzatabilirim ve bıkmam. Nefret etmekle birlikte şeytani bir zevk alıyorum.
"insanlara haddinden fazla değer veririm" diye ağlayan çıkmadıysa yazayım dedim yazmışlar bile.
Diğer türevi neydi bunun? Heh, "çok iyi niyetliyim beni hep kullandılar"
Şeyi de unutuyordum az kalsın, "ben yalaka olamıyorum ağbi kimse beni çekemiyor"

Samimi bir özeleştiri yapacak olsam peki? Burnumu gereksiz boklara soktuğum oluyor. Genelde bokları ciyaklatıyor tabii.
Çok çabuk sinirleniyorum , sonra sinirlenip karşımdaki insanı kırdığım için pişman oluyorum ama elimde değil.
anaçlığım. insanların beni 2.anneleri gibi görmesinden bıktım.
algıda seçicilik. uğraşıyorum kurtulmak için.
haylazlığım ve tembelliğim diyebilirim.
Uçaktan deli gibi korkuyorum, en yakın arkadaşımın uçağı var ve herif ana-babasının mezarına gitmek için bile uçuyor.

Felaket kıskanıyorum ama benim için imkansız olurdu herhalde..
politik olamamak. dürüstlük keskin bir bıçaktır.
Affedici olmam.
Çok iyi kalpli ve affedici olmam.

Ama bir yere kadar!

Evet
cinselliğe aşırı düşkün olmam.
Herşeye inanmak... Ne zaman büyüyeceğim :/
bazı şeyleri çok kafaya takmam ama allah'tan sonra geçiyor. bazen insanlara danışmazsam kafaya taktığım şeyi kafamdan atamıyorum maalesef.
cok detayci olmam.
Basak burcunun mina koyayim.
bazen fazla tevazu .