1. 1.
    -Karşımdaki insan kim olursa olsun bana ne kötülük yapmış olursa olsun ona iyi davranmaktan vazgeçmemek.
    -Bir insana kırıldığım zaman onunla konuşmamak istemek, bu çoğu zaman yanlış anlaşılır onlarla hiç konuşmayacağımı düşünüp konuşma çabasında da bulunmazlar.
    -Önce çevremdekileri en son kendimi düşünmem.
    -Bir insana çok çabuk güvenmem ve çok değer vermem.

Not: arkadaşlar bunlar güzel özellikler değil, dünyada sadece ben yokum bir sürü insan var ve hepsi benim gibi değil, bu özelliklerle onların içinde ne kadar çok harcanacağımı söylememe gerek yok heralde.
    15 -5 ... birbilinmeyenlidenklem
  2. 2.
    Sağlıklı beslenme takıntım.
    3 ... phileo sophia
  3. 3.
    Heran ağlayabilirim.
    1 ... bekliyorum
  4. 4.
    Şüpheci ve içe kapanık olmam. Bu özelligimden ötürü ortamlarda spastik, mal gibi duruyorum.
    1 ... papa jupiter
  5. 5.
    insaniyetliğim,kindar olmamam,mütevaziliğim.Fazla mütevazi olmayın karşındakiniz kendini Kaf dağında sanabilir.Yine de nefret beslemeyen insani yapım var.Keşke taş kalpli olsam.Ama bedduam tutuyor sakın almayın.
    3 ... marwin16
  6. 6.
    Aceleci olmak, çok duygusal olmak, unutkanlık, sürekli bir şeyleri ertelemek.
    2 ... anny
  7. 7.
    "Hayır" diyememek.
    3 ... sairceketli
  8. 8.
    Yüzlerine vurmak için vakit kolluyorum. Biriktiriyorum. O vakit içinde pek belli edemiyorum ayar olduğumu. Bu huyumdan nefret ediyorum.
    2 ... gethere
  9. 9.
    kindarlığım.
    -2 ... tanri bizimle sims oynuyor
  10. 10.
    tipim. ama elimde değil. ne yapalım. allah vergisi.
    1 ... rebel12