bugün

Hangi millet olduğu fark etmeksizin milliyetçiler ve ırkçılar.
Hayatta bir baltaya sap olamamış ve olamayacak yalaka çıkarcı fesat olumsuzluk yayan kendini geliştirmemiş ve geliştiremeyecek olan ve bununda farkında olmayıp düzelme çabası göstermeyen parazit gibi toplumda gezinen faydasız canlı türleri kesinlikle uzak durun selam bile vermeyin hepsini bir adada toplayıp nükleer denemeler yapılması lazımda imkan yok işte ...
(bkz: bencil)
menfaatçiler.
Hayvanlara şiddet gösterenler, kitaplara saygı duymayanlar, aklı altındakinden küçük olan insanlar nefret edilesi insanlardır.
Yol 13 lira tuttuğunda 15 lira verince 2 lirayı hüpletmek için mal mal etrafı seyretmeye başlayan taksiciler.

Paranızın üstünü Son kuruşuna kadar alıp öyle inin.
ağır hareket eden insanlardır. halk dilinde uyuz denir kendilerine..
Kendi halinde bir sokak hayvanına , durduk yerde tekme atan homo sapiens.
Suratına bakarak halen yalan söylemeye devam eden insanlar.Aramızda varmı o tip insanlardan bilmiyorum ama size küçük bir önerim olacak.Siz bence birdaha yalan söylemeye kalkışmayın beceremiyorsunuz çünkü.Dışarıdan kendinizi çok net belli ediyorsunuz.
saymakla bitmez. Aykut kocaman, aziz yıldirim, akp li tüm yönetici ve milletvekilleri. bir de elbette yüksek yerlerin küçük adamı
kürtler.                                                                                                      
AKP SEÇMENi VE BAKANLARI VE DAMATLARI VE VARiSLERi, EMiNENiN BiLEZiKLERi VE 1000 ODALI HÜKÜMET SARAYI, KISACA AKP.
Beşiktaşlılar.
feminaziler.
Bu entry'e dislike atanlar.
hayvanları sevmeyen insandır, kedi sevilmez mi kedi. neyse ben de sizi sevmiyorum.
Ben ben ben diye konuşan insanlar. He amk sen.
5 kuruş etmeyen ama kendini öven insanlar.
Net olmayan kişiler. Amacın ne ise baştan belli edeceksin kardeşim.
kendini dünyada tek sanan, burnu kaf dağında insanlar. hiç hazzetmiyorum.
he bi de sürekli ön planda olma çabasında olan insanımsılar.
Hak yiyenlerinden hiç hazzetmiyorum. Bana göre hak yiyen her haltı yer.
Peynirlipogaca.
-Fitne fesatçılar.
-Laf taşıyanlar.
-Laf taşımak için ağız arayanlar. (ofsayta düşürmeye çalışanlar)
-Yalan yere yemin edenler.
-Ana-bacı söverek konuşmayı alışkanlık haline getirenler.
-Aşırı cimriler. (küçük hesapların adamı)
-Milleti güldürmek için başkasını aşağılamak yoluyla espri yaptığını sananlar.
-iş yerlerindeki amir yalakaları.
-Menfaati için herşeyini feda edebilenler.

Liste uzar gider.
kıymet bilmeyen vefasiz picler.
Kimseye kötülük yapmayan, hayır diyemeyen insanlar.
güncel Önemli Başlıklar