bugün

sizden duyduğunda dikkate almayıp, başkasından duyduğunda denilene inanması, yapması. Ben neciyim abi burda? Madem dikkate almayacaksın bari konuşturma.
sen birşey anlatırken anlattığın kişinin seni dinlememesi.
insanların birbirinden soğumasına yol açan davranışlardır.
okumayan,sorgulamayan,düşünmeyen ve aklını fiiliyata geçirmeyen,kibirli olan,cahillikte çağ atlamış olan,yobaz,fesat,bozguncu,sapık,kötülükten başka bir şey düşünmeyen tiplerden haz etmem...
-Hiç anlatmıyorsun kendini. (sinsi demek istiyor galiba)
-Şöyle oldu böyle oldu, iyi değilim. Hiç iyi değilim.
-takma ya.
cak cak cak cak cak cak sesi eşliğinde ağzı iki metre açıp kapatarak sakız çiğnenmesi.
sesli yemek yemek.
nefes almaları.
samimiyetsizlik ve iki yüzlülük yapmayın.
Düşünmeden konuşmak, sözlerin gittiği yeri kestirememek.
Etrafindakileri sindirmeye çalışan insandır.
işinin gereğini yapmayıp, Her şeye Homurdanan insan.
Nefffret ediyorum.
insanların kendini bi bok sanmaları afedersiniz, haklı da olsa haksız da olsa en batan davranış bana göre. kendimde de var az yalan yok nefret ediyorum huyumdan.
yalan söyleyen ve nankör insanlara tahammül edemem.
Şımarık, sahte, ırkçı, yobaz, elitimsi.
Yalnızken kadınlara öküz gibi bakıp, kendi yanında kadın varken erkeklerin gözüne öküz gibi bakan ÖKÜZLER den nefret ediyorum.
Samimi görünen samimiyetsizlik davranışları.
Saygısız ve kibirli insan davranislaridir.
whatsappte sorduğun soruya cevap verdikten sonra anında offline olmak. ulan sanki döverek cevap verdirtiyoruz. ayıptır yapmayın etmeyin.
Yılışık, palavraci, ben merkezci...
En kötü davranış kendini beğenmişlik ve diğer insanlardan kendini üstün görmektir.
YÜZE AYRI.arkadan ayrı insanlar.neyseniz o olun şerefsizliğin lüzumu yok.
sakızı orospu çocuğu gibi çiğneyen erkektir.
inanın kovarım ya da kavga çıkartırım yanımda böyle yaparsa.
Kendisini beğenmiş, sürekli övünen, karşısındakinin duygularına önem vermeyen, empati yapamayan insanın Davranışları.
(bkz: bilmediği kelimeleri kullanan insan) aynen budur. lan göt! zaten adam deyip karşıma almış konuşuyorum. ne diye saçmalıyorsun.
güncel Önemli Başlıklar