bugün

pc versiyonu anti aliasing desteklemeyen bir oyundu hatırladığım kadarıyla.

(bkz: sweetfx)
benim hurda laptop'un seçtiği tek oyun. asla çalıştıramadım bunu. içimde hep ukte kaldı.
O bmw m3 hala gözlerimin önünde.
satış rakamı 16 milyon olan oyun.
razor callahan piçini unutamadığım oyundur. zamanında saatlerimizi çalmış,kıçımız ağrıyana kadar oynamışlığımız vardır. ne günlerdi be.
earl oyunun en piç bossuydu bir türlü geçemiyordum şimdiki nfs oyunlarına bakıyorum 6 7 yaşındaki çocuklara hitap ediyor.
Diğer versiyonların yanında biraz monoton kalmıştır. Ama yine de kral oyundur.
Yahu bu oyunda ikramiye bölümü nde polisler öyle bir kovaliyorlar ki beni sanırsın katliam yaptık. Dakikalarca takip devam ediyor sonunda da yakalanıyorum nasıl geçeceğiz bu polis takibini.
Polis takibi ile ilgili mesajlarınızi beklerim.
Ne oynamıştık bu oyunu. Yaşlandık artık.
golf gti mk 5 ile 387 km/h hız yapmıştım kendi rekorum buydu. onun dışında earl cidden çok zor bir blacklist üyesiydi kıvrak evo'su ile beni 1 hafta uğraştırmıştı. şimdi ki oyunlara kıyasla daha zordu bu oyun bence.
Edit:Zamanında internet cafeden 5 tl ye almıştım tek dvd'ye. Eve masumca gelip elindeki ne sorusuna gerçeği söyleyince okkalı bir tokat yemiştim. Ama yinede travma yaratmamak için canım annem oyunumu alıp çöpe atmamış üstüne bilgisayara kurmuştu.
harika bir oyundu ilk çıktığı zaman yüksek ses ve kalite ile oynamıştım gerçekten muazzam bir oyun.
tum zamanlarin en iyi oyunlarindandir. muhtesem bir hikayeye sahiptir. polisten kacmanin heyecani, blacklist rakiplerini tek tek yenmenin verdigi keyfi, oyunun sonundaki o sahnenin yasattigi duyguyu hicbir oyun yasatamaz. cocuklugum bu oyun ve underground 2 ile gecmistir. oyundaki m3 gtr efsanedir, hayallerimin arabasidir. ara sira oynar, muziklerini dinledikce duygulanirim.
Karantina günlerinde oynamak için bu sabah indirdiğim oyun. Oynamayı özlemişim ikramiye bölümü hariç. Köpek gibi saldırıyor orospu çocukları.
Görüntü ayarlarından ekran formatlarını ve yansımaları arttırınca inanılmaz grafiklere kavuşan döneminin en iyi oyunlarından biri.
Daha iyisi henüz gelmedi.
ilk arabası lexus olanın sırtı yere gelmez.

oyunu clio ile bitirmiştim.
çocukluğum en iyi oyunuydu beee ne günlerdii...
oyundaki zenci earl karakterine karşı 12 defa art arda hard reset çektikten sonra soğuduğum oyun. üşenmesem hilesini falan indirir öyle oynardım.
Lamborghini Gallardo alındıktan sonra oyun daha da keyifli bir hâl alıyor. Polis kacislarinda analarını belliyorsun barikatlarda o arabayla. Fena bişi yani..
yuh be muhtar... al

https://store.steampowere...ed_for_Speed_Most_Wanted/
https://www.origin.com/tu...eed-for-speed-most-wanted

al. 2005 old version. origin de varmış.
Akıllara 'ea games' repliğini getiren oyun.

Kulağımda çınladı..
güncel Önemli Başlıklar