1. 1.
  Eskiden bir saygı olurdu. Küçük büğüye hürmet ederdi. Ulan sanal ortamları doldurdunuz. Bari gerçekte adam olun. Koskoca izbanda tüm gençler oturuyor yaşlılar ayakta uyarıyorsun. Bide fırça atıyorlar. Ensesinden tutup kaldırınca kusura bakma oluyor. Sizde çok hata yok siaslında size eğitim veremeyen ailelerde. Bunların hepsini cidden kaybedeceksin.

  Bizde genç olduk. Taşkınlık yaptık ama büyüğe saygı kaybetmedik.
  8 -1 ... sualci
 2. 2.
  Yazıklar olsun terbiyesiz, ahlaksız, sivilceli, pis, otuzbirci, liseli ergenlere... Değil mi?

  Ulan ne yaptı size liseli ergenler?
  -6 ... zeusun eltisi
 3. 3.
  okudukça " sanırım okumalarıda yok ergenusların aileden eğitim alamadıkları gibi liseyede boşu boşuna gidip geliyorlar. " şeklinde üzülesi durum.

  nedir liselilerden çektiğimiz
  -2 ... sualci
 4. 4.
  Sabah sabah tebessüm ettiren soru. Büyüğe saygıymış. Bir insan benden 30 sene önce dünyaya geldi diye ona saygı duymam gerekmiyor. Adam 60 yaşında, uyuşturucu satıcısı. Saygı mı duyacaksın? Saygı, insanlığa duyulur yaşa değil. Genel olarak insan insana saygı göstermiyor bu ülkede ki bu da salt liselilerle ilgili bir problem değil. Genelleme yapmak yanlıştır. Arada pırlanta gibi gençler var.
  3 -4 ... 56789
 5. 5.
  Beyinsiz olan insanlara neden saygı göstereyim kavramını tekrar hatırlatan bir yaklaşım. Pırlanta gibi nitelendirilen gençler o kadar az ki bu zümreye bir doğada bile az bulanan bir cevherin adını yakıştırıyoruz. Bu zümrenin ilk özelliği genelde kendine ve çevreye olan saygısıdır. Karşındakinin kim olduğu o kadar önemli değil ama yaş ile birlikte tecrübeye saygı göstermek gerekir. insanları görünüşlerine göre yargılamak çok büyük hatadır. Mevlanın çok sevdiğim ve güzel bir sözü vardır. " Yaradılanı sev yaratandan ötürü " Felsefesini gençlerimize aşılarsak ki en azından ben kendi payıma düşeni yapıyorum. herkesin yapması gerekli

  Aslında gençlerde çok hata yok ne yazık ki onlara örnek olan ve öğretimden önce eğitimin başladığı yerde problem var demektir...

  Ayrıca insanların verdiği örnekler çevresini yansıtır ve ona göre şekillendirirden yola çıkarak etrafınıza biraz dikkat edin tavsiyesinde bulunmak isterim.
  1 -1 ... sualci
 6. 6.
  büyüğe saygı, türk töresindendir. türklüğünü unutan bir nesil nasıl büyüklerine saygı göstersin? evet. baksan her şeyleriyle avrupalılar. ya da öyle olduklarını sanıyorlar.
  1 -1 ... kazangap
 7. 7.
  herkes her dönem liselilerden çekmiştir. hormonlara sabır lütfen.
  -1 ... monk of monkmountain
 8. 8.
  Ne çekiyosun kardeşim aralarında 1,2 kişi dallama diye diğer çocukların hakkında yorum yaparak haklarına giriyosun hem sana ne zararları var ki. Unutma sende liseli oldun.
  ... brodelo