bugün

(bkz: siktin formatı eyledin viran)
(bkz: iyi forumlar)
Bir bu çomar lafı bir de reis diyenleri alacan asacan yemin ediyom.
Ya bunu bende merak ediyorum çomar diye akepelilere mi diyonuz yoksa tüm geri kafalı kişiler de bu sınıfa dahil mi?
Anababalarının isimlerini söylüyorlar.
hak edene hak ettiğinin verilmesi olayıdır. çomar ; para veya menfaati gereği düşüncelerini satan oyunu satan kişiliğini satan tiplere denir. her a.k p ye oy verene söylemiyoruz zaten dikkat edilirse oyunu satana söylüyoruz. bunların malum şahsın kızının ses kayıtlarından anladığımız kadarı ile organize olanlarının da olduğu ve "bizim troller" şeklinde seslenildiği bilinmekte. birde alıngan ibişler çomar denilince kızıyorlar gel deyince gelen git deyince giden otur deyince oturana çomardan başka ne denebilir ki..
Ülkeye bir gram hizmeti olmayan, olmamasının sebebi de sike sürülecek aklı olmadığı halde kendini bir bok sanan zevatların o mercimek büyüklüğündeki beyinleriyle akılları sıra insanları aşağılama çabası.
Buna da kılıf bulurlar yok sorgulamaz yok kim ne derse inanır vs.
Beyinsizlikte nirvanadırlar ama fark eden kim? Yine çomar diye aşağıladıkları insanlar.
t: yobaz, bağnaz, mutaassıp.
Tam 50 karekter saydım. Başlık.
çomarların yaptığı çomar muhabbeti.
Şarkısı bile vardır:
Bir çobanın köpeği varmıs, adı da çomarmış. Ç-o-m-a-r, ç-o-m-a-r, ç-o-m-a-r onun adı çomaaar. Dıt dıt dıt dıt dıttırı dıt dıt dıttı dıttı dıııt (melodi)
Geçen hastanedeyim kan verecem. Hastaneninde kan verme bölümünde 3-4 kısım var. Kısımların birine başörtülü bir kadın geldi kolunu açtı kan vermeye başladı. Ben de oranın önünde bekliyorum. O kalkınca ben oturacağım. Kocası çok sert bir şekilde o küçük kulübe genişliğindeki yerin perdesini örttü.
Mesele belli. Hani adam çok namuslu ya. Bizlerde birer potansiyel sapığız ya. Bu sıcak yaz günlerinde kan veren bir kadının dirseğine kadar olan bölümüne bakacak kadar düştük. Onu dikizliyorum ya hani. Adam da çok kıskanç olduğu için perdeyi kapattı. Karısı namusuna bir leke sürülmeden yaşamaya devam edecek.
Şimdi bu adamı "çomar"dan daha iyi özetleyen bir kelime var mı? işte böylelerine çomar diyoruz.
otur çomar kalk çomar hopla çomar.