1. 1.
  ahlak sözcüğünü ağızlarına sakız yapan dinciler i dinledikten sonra sorulan sorudur, nedir bu islam ahlakı ?

  örnek insan olarak sunulan muhammed 3 ü reşit olmamak üzere 11 kadına imam nikahı basıp onları istismar etmesini ahlaklı kılan şey imam nikahı mı ?
  bana itaat etmeyenleri öldürün demesini ahlak a uygun kılan şey tanrıyla görüştüm iddiası mı,

  çevremde yaşayan suriyeli kız çocukları 15-16 yaşlarında evlendirildiklerine şahit oluyorum, imamlar bunu ahlaka uygun kabul edip nikahlarını kıyıyor olması, ahlakı nasıl tanımladıklarını merak konusu yapıyor.

  islam ahlakına uyan bir insan, ahlakı olmayan insandan daha ahlaksız yapan şey islam ahlakı ise, islam ve müslümanlar ahlakı ne sanıyor, tek cinsel ve cinsiyet ahlakından bahseden islam, cihat ve islamı yayma adı altında müslüman olmaya insanlar a uyguladığı baskı ve katliamlar islam ahlakına uygun olması,

  islam ahlakı terör ile harmanlanmış kabile kanunları olduğu gerçeğini gözler önüne seriyor.
  2 ... tapmadiyentanri
 2. 2.
  sabi sübyanı içki içirerek sarhoş ettikten sonra kurultay otobüsünün arka koltuğunda sikmeye çalışmamak mesela.
  1 -2 ... frktmz krds frktmz
 3. 3.
  türkiye'de sadece lafta olan ahlak anlayışıdır.
  1 ... bay efendi
 4. 4.
  avradını siktiklerim, tutturmuşlar bir türkü "çocuklar evlendiriliyor" diye kafa sikiyorlar. anasını siktimin köpekleri zina etmek, çoluk çocuk sikmek size göre normal olabilir görmezlikten gelip umursamamanızın sebebi bu işte.

  siktir git islam'ı ağzına alma. senin neyine lan hem inanamadığın bir dini ve ahlakını sorgulamak. sorgulamak bahane hakaret şahane mi yoksa?
  -3 ... frktmz krds frktmz