bugün

yazar olmak istemiştim bir de o yüzden. internette entrylerin duruyor ve mecazen ölümsüz oluyorsun.
nabız tutmak için.
Merak. Dışı böyleyse içi nasıldır diye bir girdim pir girdim sözlüğe.
bilgi paylaşımı.
(bkz: acilin ben maxfaktor uzmaniyim) bahsetmişti msn de konuşurken.
gel sen de demişti. forum sitesi sanmıştım ilk. de olay farklıymış.
bilinşsizce oldum yani.
Gelecekte çocuklara aha bak ben on ikinci nesil yazardım diyebilmek için.
Liseliyken çok havaliydi.
Söz uçar yazı kalır misali .. tabi bende ilk başta bilgi içerikli entryler gireyim insanlığa faydam olsun diyordum ki bir baktım ekşide değil ulu'daymışım. içimdeki çocuğun çıktığı alabildiğince saçmaladığım kiymetlimis uluu.
Eskiden arkadaşım olan biri tavsiye etmişti, mantıklı geldi yazdım bir günlük misali..
insan bazen sesini duyurmak ister, fikir alışverişinde bulunmak ister, kısacası sosyalleşmek ister. Bunun için doğru mecraların buralar olduğu tartışıladursun, biz taze yazar olmanın keyfini çıkartalım.
yazmaktan kasıt eğer yazın sanatını eylemek ise burada yaptığımız şey anca çiziktirmektir.
görünmez bi çaylak olarak devam edecekken bi bildirim geldi ve yazar oldunuz dendi. ben de anlamadım.
Birine sırılsıklam aşıktım ve bu aşkın verdiği sıkıntıları yaşıyordum. Bu hislerimi ve sıkıntılarımı da bir yere yazarak içimi dökmek istiyordum. En başta ekşi sözlüğe kaydoldum ama orada yazar olmanın uzun sürdüğünü fark ettim. Sonra ekşi sözlükdeki bir yazar bana burayı önerdi ve bende buraya kayıt yaptım. Ardından bir kaç güne burada yazar oldum.

Burada yazar olduktan sonra bazı başlıklar altında çimi döktüm ve bir şeyler yaza yaza rahatlamaya başladığımı hissettim. Ayrıca burada bir şeyler yazarken ilk başta buranın çok trol bir yer olduğunu zannederdim ama sonra aslında öyle olmadığını ve samimi bir yer olduğunu fark ettim. Bu yüzden boş vaktim oldukça burada kısa ya da uzun bir şeyler yazıyorum ve zaman buldukça yazmaya devam edeceğim inşallah.
Erkeklerle kadınları birbirine düşürürüm diye.
Sözlük yazarı olmak için.
ufkumuz (aç)ık.
erkek düşürürüm diye.
kız düşürürüm diye(!)
iş ortamımda o kadar çok aptal varki, IQ seviyemi yerinde tutmak için sözlükte yazar oldum.
Kaliteli yazarların bilgi ve birikimlerinden faydalanıp kendimi yetiştirmek ve memlekete faydalı bir birey olabilmek için.

Şaka lan şaka, tabi ki true yi hayrına başgöz edebilmek için. Evlensin ben de gidicem zaten. Başka bir amacım yok.
zall yazar olanların hesabına para atıyormuş. belki bizede 3 5 bir şey atar ekmek parası çıkar.
ulvi bir amacım yok entryleri yazarken.. hatta çoğunu öylesine yazıyorum.
ayrıca düşüncelerimi aktarmak da güzel. sanırım artık daha çok bundan ve burada internet ortamında bulunuyor olması çok güzel bir duygu.
insanlara faydalı olmak düşüncesiyle özellikle de insanların sorunlarını çözmek düşüncesiyle ama aslında burası ne kadar okunuyordur bilmiyorum ama en azından çaylaklara ve buradaki yazarlara faydalı olabildiysem ne mutlu bana.
cintonik yazarı yüzünden. bok varmış gibi soktu bizi bir kör kuyuya. sonra ne oluyor lan burada diye bakarken elmas bogazici yüzünden de kaldık burada, çıkamadık...