bugün

sevişmek.
çoğu kişinin cevap vermekte güçlük çekeceği enteresan bir soru.

"neden uludağ ?"

görsel
(bkz: neden olmasın)
yazarların yüzde 80'inin:

kanka ekşi çok kasıyordu, inci de çok cıvıktı o yüzden ikisinin arasında olan burayı seçtim..

şeklinde cevapladığı soru.
çünkü uludağ bir yaşam kenti.
diğerleri çok frankafon dolu.
ekşide yazar olabilmek çok zor.
gibi sebepler verilebilir.
çünkü en güzel sözlük kızları, uludağ sözlük kızları.
çünkü o burda.
uludağ is the best, forget about the rest.
samimi, çok kişi yok entryler ve başlıklar gereksiz değil.
Çünkü ekşideki şifremi unuttum.
Çünkü onu gördükten sonra gözüm başka bir şey görmez oldu. Günümde o, gecemde o, en güzel düşlerimde hep o.

Bir sözlük.
valla kızlarını falan bilmem ama sözlüğün teması kalitesi vs. hoş ve gerçekten de yeri geldiğinde trolünü yeri geldiğinde ciddiyetini yeri geldiğinde de bilgisini yerinde paylaşan koruyan bunu bilen yazarları diğer sözlüklere nazaran daha çok gördüğüm kaliteli bi sözlük olduğu için. seviliyorsun uludağ.
içimden geçen herşeyi rahatlıkla söyleyebildiğim tek yer çünkü burası.
Her şeye ağlayan bir kitlesi olduğu için. Beni çok güldürürler.
(bkz: ideoloji orospusu)
gidip geliyorum. gidip geliyorum. yani seviye öylesine düşük öylesine sığ öylesine berbat ki yazarken ne imla ne kural. bunları takmamak, sinkaflı konuşmak, sağa sola laf atmak. çekici geliyor be. bunları dışarda yapabilsem sözlüğe uğramazdım ama deşarj oluyorum burada.
moderasyonun falsoları nedeniyle, yanıtlaması giderek zorlaşan bir soru.
ya yalanlarinizi sikeyim

biri de dememis ki "ekşide çaylağım sıranın gelmesini bekliyorum".
(bkz: #37802685)

ekşide çaylağım sıranın gelmesini bekliyorum
"Neden ben?" Diye sormayan bi sözlük kalmıştı.
2006 da burası altın değerindeydi. 11-12 sene de değer kaybetti. Şimdi 1.nesil nick satıyorum desem 300-500 veriyorlar.
neden ekşi değil, anlatsanıza biraz?
muhabbet, kafa dağıtma, iki üç iç dökme felan ondan yani.
yoksa neden burada olalım ki?

dur lan olta atayım.
gelirler belki.

(bkz: attım oltayı bekliyorum)
(bkz: kızlar size diyorum)
(bkz: e hadi)
yazmak istiyorum ama istemiyorum da. aslında yazmak istemiyorum ama yazmak istediğimi fark ediyorum. içimden bir ses yaz diyor ama yazmıyorum. bunu ben yazıyorsam o halde yazmak istemeyen kim? ben yazmak istemiyordum ama yazıyorum. yazmak istiyorum o halde yazan benim. yazmak istemeyen de benden başkası olamayacağına göre asıl yazmak isteyen kim? hem yazmak isteyip hem de yazmak isteyemez miyim? ama bence hem yazmak istemeyip hem de yazabilirim. yazmak istiyorum ama istemiyorum da.
Hayat şartları.
Tasarımı güzel. Birde reklam görmüyoruz.

Ama bunlar olduğu için epey bir ak trollümüz var.
güncel Önemli Başlıklar