bugün

altarnetif yazarlik icin ayrietten kolay yazarlik alinabildigi icin.
Neden bu entry ? Anlatsanıza biraz.
uludağ sözlük'ün kezbanla$ması sonucu sorduğu soru. neden ben.
sevişmeye meme yalayarak başlamak tadında şen Şakrak başlıklar açtıkları için.
nesil kavramını anlayamadıkları için.
(bkz: çezd)
formatın amına rahat rahat koymak için. sonra onuncu nesil deyince kızıyorlar. bu ne amk? bu ne ya? hey allah'ım. evet.
ben bir aylık yazıldım denemek için.
Çünkü çok seksi bir sözlük..
Çünkü çok mal var, adaptasyon sıkıntısı çektirmez.
Benim param yok onun da güzelliği yok. Çok iyi bir çiftiz bence. Birbirimizi bulduk.
Uludağ sözlük insanın kendine yakışanı yazmasıdır.

Ayrıca buradan bana bu söz hakkını tanıyan öncelikle zall beye olsun yapımda ve yayında emeği geçen tüm ekibe tesekkurlerimi sunarım.

Iyice trt programlarına bağlamak.
ekşide üyeliğim yada yazarlıgım şuyum buyum yok yıllardır okurum ama daha doğrusu okurdum. Ne zaman bu laik tayfa başında örtüsü olan Azında Allah olan herkesi çomar diyip sınıflandırmaya başladı ne zaman insanlara köylü diye yakıştırmalar yapılmaya başlandı o zamandan bu yana (4 ay) hiç girmiyorum bile bu yüzden uludağ sözlük burayı da okuyordum üyede oldum şimdi kendimce bir şeyler karalıyorum. Daha samimi .
Bazen Konuşmak istiyorsunuz ama Sohbet etmeye insan olmuyor ben de burdan başlık seçip yazıyorum çok kafa dağıtan bir şey. Birde burda çok absürtlükler dönüyor. Düşünme ve anlama yöneltecek malzeme de var. Bunları da analiz etmeyi seviyorum.
bilmiyorum google yüzünden herhalde.
Yalnızlıktan evde kedilerle konuşacak raddeye gelince sözlüğe giriyorum. iki-üç entri okuyup biraz trollere gülüp çıkıyoruz işte.
Bir şey üzerine düşünmeyi seviyorum. Birinin bana soru sormasına ayrı bir bayılıyorum ama çevremde kafası çalışan az insan var. Hepsinin işi gücü var kafaları düşünemeyecek kadar meşgul. Burda çok boş ve salak insan var ama burası sınırsız bir düşünce kaynağı. Bazen arama tuşuna ahlak, etik, düşünce, felsefe, insan gibi kavramlar yazıyorum başlıklardan illa ki beni düşündüren bir şey çıkıyor. Kitap okumuyorum, bir şey izlemiyorum, gözlemlemiyorum resmen emeksiz ve bedava düşünüyorum. Harika şey. Birde arada akıllılara denk gelebiliyorsun bu da buraya elimin gitmesine neden oluyor.
çünküsüme burada herkes birbirini kucaklıyor. neler okuyoruz yahu...
Çünkü ekşi'deki saygısız ortam burada yok.
seviyorum, nevet.
15 yıldır üyeyim. Başlarda hayatımın bir parçasıydı, son yıllarda arada bir girip bakıyorum. Birisi okusun diye değil de yazmak insanı rahatlatan bir şey. Bir kağıt parçasına yazıp ardından yırtıp çöpe atsanız bile o yazma işi stresi alıyor herhalde ondan. Bir de başkalarının düşüncelerini okumak hoşuma gidiyor. Sözlük güzel lan seviyorum uluyu.
Tadını bi aldım mı, bırakamıyosun.
Ne Anlatayım? Ne Söylesem Boş. Tarif Edilmez Duygular içerisindeyim.
Çünkü kendimi kasmadan aklima ne geliyorsa utanmadan sıkılmadan yazabiliyorum ekşide felan olsam böyle rahat olamazdım heralde.
Normalde ekşi sözlüğe üye olacaktım ama üye alımı için uzunnnn bir kuyruk vardı.Beklemek istemedim ve anında buraya kaydoldum.