1. 1.
  tek din vardır. gerçekte tek din vardır. insanlar kendilerine gelen dini kendi çıkarları doğrultusunda ilavelerle karmaşıklaştırmış çoğaltmışlardır. Gerçekte tanrıdan gelen tek bir din vardır.
  -2 ... tuckleberry
 2. 2.
  allah u tealaya sorulmasi gereken bir sorudur. bu soruyu sorabilmek icin de iyi ve amelli bir musluman olup allahin cemalini gorme lutfuna ulasmak lazimdir. hadi allah kabul etsin
  1 ... uluturk
 3. 3.
  çünkü insanlar çok yaratıcıdır.
  1 ... sakin ve sampiyon
 4. 4.
  Tek din islamdır. islam insanlığın yaradılışından itibaren 120.000 den fazla peygamber gönderilerek oluşmuştur. Ve hz muhammed döneminde artık kendini tamamlamıştır.
  Kuran ı açıp okuduğunuzda insanlığın ilk gününden kıyamet gününe kadar olmuş ve olacak olaylardan bahseder.
  Şüphesiz Allah nurunu tamamlayacaktır.
  Yani zaten tek din islam.
  1 ... manly man
 5. 5.
  Cunku din kavram olarak kusurludur.

  Tanri nin yolu bir tanedir. Ibrahim i secti onun cocuklarini misirdab cikartti vaad edilmis topraklara goturdu. Sonra tanri yeryuzune insan bedeniyle indi. Bize mujdeyi verdi yeni ve ebedi ahit budur. bugun rabbin mujdesine ters dusen her sey kotu ruhlarin eseridir.
  ... ben bundy nin kirik kalbiyim
 6. 6.
  Harbiden lan.
  Düşünsene tanrısın ama kendi yazdığın kitapları koruyamıyorsun, çok güçlüyüm diyorsun ama yarattığın şeyler sana karşı çıkıyor, sonunda çıldırıp bir tane sağlam din yapıyorsun ya da yaptığını sanıyorsun ama yarattığın salaklar onu da anlamıyor birbirini kesiyor falan. Tanrı olmak zor iş...
  1 ... archery
 7. 7.
  çünkü her coğrafyanın mitolojik efsanesi farklıdır. bazı müslümanlar başından beri gönderilenin islam olduğunu söyler. hangi islam? diye sormak lazım. aslında islam bile değişkenlik gösteriyor. sadece kur'an'ı rehber edinen müslümanlar da var, mezhebinin mukallidi olan müslümanlar da... artı akıllara kaçınılmaz bir soru geliyor: tanrı islam'ı tanımayanları neye göre yargılayacak? sanırım bu soru islam peygamberi olan musa'ya yöneltilmiş. Onun cevabı net.
  ... ergunahmet
 8. 8.
  Bunu atalarına sorsana delikanlı.
  ... madlord
 9. 9.
  herkeslerin kendi dinini hak ve tek sanmasindandir. topluluklari korkutacak bir arac lazim olunca, her millet kendi korkularindan birseyler uydurmus.
  2 ... gedikpasa