bugün

(bkz: türk kızı ile evlilik kapatılsın)
insanlarla mesafeli olmak gerekir çünkü.
Kılsız nesiller yetiştirmek için.
Açılın, geçmişte bulgar ve rus sevgilisi olan şahsım olarak bu konuda iki kelam edeyim.

Bir kere bu kızlarda trip olayı yok abicim onu sil kafandan. Huzuru yakalıyorsun, saçma sapan amaçsız gerginlikler yaşamıyorsun. Seni sadece sen olduğun için değer veriyor. Ortak hobileriniz varsa oh ne ala... Saçma sapan ön yargıları olmuyor. Yaşı bile dert etmiyorlar, benden büyükler de vardı aralarında ve hiç sorun etmediler. Ayrıca genelde kibar oluyorlar. Türk kızlarından hassas oldukları da gerçek. Kırarsanız affı olmayabiliyor. Kırmayın aman!

Genelde mesleğinizle, paranızla pek ilgilenmiyorlar, en azından Türkiyedekiler gibi ilgilenmiyorlar diyeyim. Türkiye'de müthiş bir mesleğe göre kategorilendirme olayı var. Ama orada böyle şeyler yok. Karakteriniz onlar için daha önemli.

ilgiye, sahiplenilmeye açlar. Evet biz türk erkekleri gibi değil yabancı erkekler. Derin ilişkiler yerine yüzeysel takılıp geçen havada çoğu, ama bir kadını asıl tatmin eden ilişkide derinliktir, detayları yakalamaktır ve türk erkeklerinin bu yönünü, korumacılığını ve farklılığını tanıyan yabancı kızlar, bu özelliklere hayranlık duymuyor dersek yalan olur.

Fiziksel olarak ise siyah saçlı ve beyaz tenliysen ve tipin de fena değilse çoğu kızın radarına girebiliyorsun. Sarışın erkeklerden ziyade böyle erkeklerden etkilenme olasılıkları daha yüksek. Bunun nedeni sanırım daha maskülen gözükmekle ilgili olabilir.
Çünkü türk kızı cok re rö rö.
Türk kızı buldun yabancısı kaldı.
Akşama kadar sözlük bana karı bul karııı diye ağlayan kekolar yabancı kızla türk kızını karşılaştırıp seçim yapar olmuş hehehe. Bir tarafları açıkta uyumuşlar belli ki.
romanyalı bir kadınla birlikteliğimden yola çıkarak bir kaç şey dile getirmek isterim.

öncelikle kendilerini üstte görme sıfır. hatta bir çok kez ilk mesajları kendileri atarlar, ve oldukça sıcakkanlılardır. ilgilienmeyi de severler. özellikle de ailesinin fertlerinden biri bir türk ile evlendiyse, size yakın olma olasılığını kat ve kat arttırıyor. çünkü türkleri çok seviyorlar.

sosyal ve çalışkandırlar. genelde günlerinin %80'i çalışmakla geçer. hayatımda ki kadın okumuyordu, çalışıyordu. zengin bir aileden geliyordu, ve kendi işlerini yapıyorlardı. tabi herkes benim gibi şanslı olmayabilir, çünkü yurtdışında orta gelirli insanlar da var. genel itibariyle maddi anlamda erkeğine asla yük olmazlar. hem erkeğin parasına muhtaç olmayacak kadar güçlüler, hem de zaten sömürme gibi bir niyetleri yok.

içleri dışları birdir. geçmişte ilişkiye mi girdi? ben şu zamanda şunu şunu yaptım diyerek bunları soğukkanlılıkla anlatırlar. bir erkeğin en dikkat ettiği konulardan biri de bu. güvenilirlik ve samimilik. bu kadın zamanında bişi yaşayıp utanmadan erkeğine ben bakireyim yoyeee demesinden bahsediyorum. dürüsttürler, ben bakire değilim benimle birlikte olmak istemezsen saygı duyarım gibi şeyleri söylecek kadar da cesaretlidirler.

ilgiye değil de, yüksek derece de ilgi göstermeye muhtaçtırlar. mesela boş zaman bulduklarında, sizin boş zamanınız olmadığı halde ilgi göstermek istediği için, sık sık görüntülü ararlar. bu ilgi duyma isteği onun merak etmesini de sağlar, böylelikle ilişki daha güçlü bir boyuta ulaşır.

evcimenlerdir. hayatımdaki kadın gündüz işe gidip, akşam da yemek yapardı. temizlik ve bunlara dayalı bilimum işlerde çok çok iyiydi ve ilgiliydi de. temizlik ve yemek yaparken bana sık sık fotoğraflar ve videolar atardı, hayretler içerisine düşerdim böyle bir kadın nasıl bu kadar çalışkan olabiliyor diye.

bakımlılardır. giyimlerine, kuşamlarına, kaşlarına, gözlerine vs çok dikkat ederler. çoğu zaman da spor yaparlar.

son olarak da cinselliğe uzak değillerdir. cinsel ilişkiye girmek istedikleri zaman bir şekilde bunu belli ederler. saçma sapan triplere girmezler, kendilerini bir vajinaya sahip oldukları için de asla bir erkekten daha değerli görmezler.

cinselliğe ayrı parantez açalım. bu durum elbette toplumsal konularla da doğrudan alâkalıdır. çünkü avrupanın genelini ele alırsak, cinsellik bir tabu değil. dolayısıyla oranın erkekleri de bir kadını sırf vajinaya sahip olduğu için yüceltecek kadar aciz değiller. bu durumdan mütevellit, bir kadının erkeğe oldukça saygılı olması normaldir.

neden ayrıldık? gösterdiği ilginin karşılığını alamadığı için. bu konuda aslında biraz abartılılar, çünkü benim de boş zamanım çok az oluyor. hayatımın %80'i tam mesaili çalışmakla geçiyor, ve sosyal hayattan da oldukça uzağım bu aralar. dakika başı görüntülü arayıp konuşmak isterdi. bu kadar da rahatsız etmezsin ya anasını satayım. sürekli fotoğraflar, videolar, sesler, görüntülü aramalar vesaire.. ilgilenemememin yanında, aşırı ilgi gösterildiği için bir noktadan sonra da sıkılmaya başlamıştım zaten. ayrılma kararı aldık, yaklaşık 3 aydır da ayrıyız. instagram'dan halen takipleşiyoruz, ama bir anlamı kalmadı artık.

kendi tecrübelerimi, yaşadıklarımı ve o kişinin taşıdığı özelliklerden azıcık bahsettim. şimdi anlıyor musunuz neden türk kızı değil de yabancı kızı? aslında bu entry biraz da, türk kızlarının ta a*ınakoyayım tarzı bişi oldu. ben de hakkını vermem için son olarak bunu söylemek istiyorum;

türk kızlarının taaaa a*ınakoyayım! yabancı kızlar dm atıp benimle ilgilenebilir, gerisi s*kimde değil.

haydi ben gittim!
(bkz: yabancı kıza can feda türk kızına elveda)
20 yıl önce evlenilmiş olup şu an etrafımıza, iş hayatına, arkadaş komşu akraba vb yapılara bakıyorum da...

Bir toplum 20 yılda her açıdan bir çöküş, bir dejenerasyon nasıl yaşar diye şaşırıyor ve Allah'a şükür ediyorum.
Ediyorum ki; şu an bekar olsam asla ama asla evlenemezdim (evlenmek istesem de) bırakın bu ülkede yaşamayı, Türkiye'ye hiç gelmemiş olsam Türk insanını tanınmamış olsam ve bir Türkiye vatandaşı ile evlenmek istesem, basın yayın organlarını takip etsem, bu toplum nasıl yaşıyor diye merak etsem, bu toplumu tanımaya çalışsam inanın aktarma seferi Türkiye üzerinden olan uçağa binmem.

Evlenmek, aile olmak, erkek veya kadın olun eşin evin çocukların sorumluluklarını almak, aileniz ve çevreniz için rol model olmak, fedakârlık özveri sabır saygı sadakat sevgi gibi değerleri korumak yaşatmak...

Evlilik hayatında erkek veya kadın olun, evlilik dediğiniz yola çıkıp arkanıza dönüp baktığınızda ilk önce ayak izleriniz iki kişilik olur.
Daha sonra bıraktığınız ayak izleri 3 daha sonra 4 kişilik olur.
Zaman geçince arkanıza dönüp bakınca bu yolda ayak izleriniz tek kişilik sadece sizin ayak iziniz olur.
Çünkü; bu evlilik yolunda siz yanınızda olanları sırtınızda taşıyor olacaksınız.

Ekranlara bakın, çevrenize bakın.
Bu evlilik yolunda zor zamanlarda yanınızda olacak sizi sırtında taşıyacak insan var mı?
Veya bu zor zamanlarda sırtınıza alacağınız insan yanınızda kalır mı?

Unutmadan; Çocukluk yıllarımda (ilk orta okul) ilk aşkım ilişkim Ermeni bir komşumuz ile olmuştu.
Daha sonra gençlik yıllarımda 2 ingiliz 1 Belçikalı ile birliktelik yaşamıştım. Onlardan çok şey öğrendim.
Tâbi ki Türk kızları ile de...
Bunlardan da hiç birşey öğrenmedim.
Türk kızı böyle türk kızı şöyle diye tatava yapmayın. Aklınca aşağılıyorsunuz. Geçiniz. Gayet eli yüzü düzgün kızlarımız. Hatta kimisi kayış gibi. Neticede bizim kızlarımız. Severiz kendilerini.

Meriçlendim sabah sabah sizin yüzünüzden.
güncel Önemli Başlıklar