bugün

+neden?
-neden olmasın.
+neden?
- canım böyle istiyor.
-neden?
+üffff snne be slqqqqq .s.s.s *
-neden?
+daşşaklarım büyük.
çünkü .
canım istedi.
"çünkü eşeğin zikinden dolayı" denilerek karşılık verildiğinde ortamdakilerin kopmasına sebep olacaktır.
şundan bundan be yaa.
şundan bundan be yaa.
+neden?
-yanlarda problem var!
+tısssss!^^^?
(bkz: çünkü)
+neden?
-bana neden diye sorma sevgilim...
+Geldin, daha sonra yine gittin. Neden?
-Ayağım çekmedi.
* neden?
+ öle..
neden?
-nedenini en iyi ben bilirim
abi o en iyi bildiğin neden ne?
-bilmem
+neden?
-n'den dolayı.
+hım... mantıklı.
+ Ayrılmalıyız.
- Neden?
+ Çünkü senA ben B.
-neden?
+kaplumbağa deden.
-neden?
+tamam abi N den işte.
-neden?
-şimdi bunu anlamak için çocukluğuna inmemiz lazım. sen şöyle uzan bakayım şuraya. ben üzerime rahat bir şeyler giyip geliyorum.
çünkü:

Hıçkırık, midenin üst bölgesinde ve yemek borusunun alt kısmında bulunan sinirlerin uyarılması sonucunda ortaya çıkar. Uyartı ise gaz (hava) varlığı nedeniyle oluşur. Çok hızlı bir şekilde yemek yediğimizde, çoğunlukla besinler ile birlikte hava da yutarız. Bu havanın büyük çoğunluğu bir şekilde zaten geri çıkar (geğirme ile), ancak bir kısmı da besin tabakaları arasında hapsolur. Hıçkırık da, hapsolmuş durumdaki bu havanın yukarıya ve vücut dışına doğru atılmasını sağlayan bir mekanizmadır. Karbonatlı içeceklerin aniden hıçkırığın başlamasına neden olması da bu yüzdendir.

Bir nöbet esnasındaki hıçkırıkların arasında geçen zaman, gastrik hareketlere denk gelmektedir ve bu nedenle de düzensizdir. Ancak çoğu zaman, belirli bir süre sonra, bu ritmi yakalayabilirsiniz. Burada yapılması gereken şey, hapsolmuş gazın aşağı veya yukarıya doğru hareketine yardımcı olmaktır.
-eben. *
+sen sorasın diye.
+neden?
-neden olmasın?
- god, why me??
+ zevk..