1. 3047.
    çünkü;

sevdiğim kadar sevilmedim. artık doğru kişiyi de beklemiyorum. gelirse gelir, gelmezse gelmez.
    2 ... tacettin limoncuoglu
  2. 3048.
    çünkü ben piçmişim.
    2 ... delimestan
  3. 3049.
    Narsist bir manyağım.
    5 ... merhaba ey guzel cicek
  4. 3050.
    çünkü beklediğim, istediğim bir adam var. o zannedip sevdiklerimden ne yarar geldi. şimdi sadece “o”nu bekliyorum ve merakta da değilim, geldiği gibi onu anlarım. tanırım. seveceğim adam ne kadar soru işaretleriyledolu olabilir ki. ben buradayım, der. bunun için, bu an için sevgilim yok. kariyerimde, kendimi geliştirmede ve hayvanlarla meşgulüm. geldiğinde onu iyi karşılamak için yeterli güzelliklerle dolayım. yeterli
    5 -1 ... cicek kalbi
  5. 3051.
    Herhangi biri olmasın diye!
    2 ... ne fark eder ki
  6. 3052.
    Hanım duysa kızar. üzgün sürat.
    1 -1 ... dalvadoor sali
  7. 3053.
    Yanlizlik en iyisiymis.
    neden sevgilin yok
    2 ... sualci
  8. 3054.
    Biraz bakınayım belki vardır, çıkar gelir biryerden...
    ... nedostupnaya
  9. 3055.
    Bir soru. Karşımıza düzgün birileri çıkmadığı için.
    Birini sevmek istersin, tanımak istersin, ona rol yapmazsın, gerçekte neysen aynen öyle anlatırsın, güvenirsin, değer verirsin. Sonra o gelir sana üstünlük taslar, üzerinde baskı kurmaya çalışır. Belki de ileride terk eder. Umrunda olmazsınız.
    ... dertler derya olmus
  10. 3056.
    Duygusuz, gamsız, rahat, hatayı kendinde aramayan, kendini sütten çıkmış ak kaşık sanan, öncelikleri hep başka şeyler olan, lafa soze gelmeyen dik burunlu, sizi sevmeyen insanlara tahammülüm yok. Size değer vermeyen ve umursamayan insanlara ne gönlünuzu açın ve zaman kaybedin.
    1 ... kapkan