bugün

Aşk yoktur racon vardır
Aşık olan adamın raconu olmaz
Raconu olan adamın aşkı olmaz
Aşk öldürür racon öldürmez.
çünkü çok yalnızım ve bilmiyorum insanlar benden hep uzaklaşıyorlar. kızlara farklı bir gözle bakamıyorum hepsi arkadaşım veya kız kardeşim gibiler.
Eskilere dönecek kerizliğim, yenisine yönelecek hevesim yok çünkü.
masrafı çok. bu devirde sevgili yapan adamın parası olması gerekir.
sevgilim olmasını istemediğim içindir.
Dürüstçe cevaplamak gerekirse beklentilerim fazla ve bunları karşılamayacaksa neden sevgili olup kendimi dizginleyeyim üstelik kafamda soru işaretlerinin olduğu yürütemeyeceğim bir ilişkiye başlayıp neden o insanın ahını alayım. Kaçırılmayacak bir fırsat olursa bakarız.
Beğenmiyorlar yapacak bir şey yok.
insanlığa karşı duygu ve hislerimi kaybettim...
sevgilim neden yoksun?
Onaylanmak sevilmek gibi bir beklentim yok. Yalnızlığın kollarında vaktimi harcıyorum ve bütün savaşım kendimle.
Sorumluluğum yeterince var daha fazlasına gerek yok.
görsel
Ciddi olaylara gelemiyorum.
Ama Yapacaksam da düzgün ve tek, özel bir kişi olsun istiyorum.

Yoksa eğlenmesini zaten herkes biliyor.
tek sevgiliye karşıyım 3 4 tane kız birden olsun ki grup yapabileyim.
mental sağlığıma değer veriyorum ve kendimi seviyorum bu yüzden yok. ayrıca kime güvenilir şu devirde.
ikna edilmişlerle yola çıkılmaz yola inanmışlarla çıkılır.
ülkenin bilmem kaçı asgari ücretse çalışıyor, bir o kadar da boşta gezen insanlar var. hangi parayla sevgili yapacaz. iki gün üst üste mekana gideyim desen böbrekleri bırakırsın gelirsin. bunun birde sevgililer günü, doğum günü, regl günü, sıçma günü vs var. ülkedeki genç nüfusunun çoğu yalnız. bu şartlarda kimse de evlenemez birbiriyle tanışamıyor insanlar. eskidekiler şanslı şimdi millet akşam eve gidip karnımı doyursam yeter mantığıyla hareket ediyor.
uygun birini bulmak laaazım.
Gerçek anlamda sevgi ve aşk varsa işin içinde uzak durmayı tercih ediyorum. Çok sancılı bir süreç. Trip atar, ayrılır geri gelir sizin de kafanız gider gelir, tripleşmeler olur aklınız oynar, sizi halı gibi çiğner yıpranırsınız, tartışırsınız canınız sıkılır, en sonunda ayrılırsınız o en fenası olur. Yürümeyeceğini bilirsiniz ama içiniz erir. Olan yanlışa yanarsınız, giden zamana yanarsınız, yanarsınız da yanarsınız. Kadın çabuk atlatır. Erkeğin dünyası kayar.

Olmaz iş. Hayatıma birini alamam bu saatten sonra.
Olanın başı göğe mi eriyor sanki...
Beni hakeden bir kadına rastlayamadım daha.
Dert tasa sahibi olmak istemiyorum. Kimsenin hayalleri ve hayatının arasına yanci olarak girmek istemiyorum cidden.
Beni hak eden biri yok diyerek kendimi avutabilir miyim?
çünkü canım istemiyor.
çünkü canım istemiyor.