1. 2710.
    Çünkü bu saatten sonra sevgilim dediğim kişi anca evleneceğim kişi olabilir. Yaşınız büyük olunca sevgili mevgili işleri boş geliyor. Ortamı gençlere bırakalım.
    7 ... hepbirsonbahar
  2. 2711.
    dert yok çünkü. dert sevmiyorum ben. düşünmemeliyim böyle şeyleri, sabah kalkınca x akşam yatınca x gelmiyor bana. mal oluyorum ben, ya akıllandıracak biri çıkacak karşıma beni; böyle deli gibi değil aklı başında sapasağlam seveceğim ya da yok devam böyle.
    3 ... kediciksiz adnan hoca
  3. 2712.
    zor beğenirim seçiciyim bi de yakınlaşınca kendimi tutamam eleştiririm ondan.
    1 ... antimilitanist
  4. 2714.
    Elektrik alamiyorlarmis. Soyledikleri bu. Gerçi Elektrik alamadim demek tipini begenmedim lafının karșıdaki kişiyi kırmadan soylemektir. Bunuda biliyoru
    3 ... alexdeberk
  5. 2715.
    Vakit ayıramıyorum. Mesaj atsa geri dönüş yapamam direkt.

Yemek yemeyi cok seviyorum mesela ama kilo alamadigim halde cok yeme diyeni gördüm.

Yahu ben bu dunyada yemek yemesem yaşayamam arkadaşım.

Sevgilide neymiş.

Aşk karın mı doyurur he .?
    2 -2 ... haklisindenizz
  6. 2716.
    Henüz tam kırmızı olmamış bir domates gibiyim. Kimsenin ağzının tadını bozmak istemem.
    1 ... schwarz und weisse
  7. 2717.
    çirkinlik.
    parasızlık.
    kız görünce dil tutulması.
    kız dokununca ter basması.
    kızla konuşurken kekelemek.
    hesap bana kalırsa korkusundan katatonik hale gelmek.
    kızı güldüreceğim diye maskara olurken tüm kafeyi güldürmek.
    kızı güldürememek.
    9 ... asuregibisurat
  8. 2718.
    Nedeni öylesine.
    1 ... zeinep balixi
  9. 2719.
    (bkz: çünkü yazarın nickinden dolayı)
    ... merveyitavla11
  10. 2720.
    yapamıyorum. olmuyor, ne yapalım. şu nesili anlayamadım bir türlü. tipimden mi hoşnutsuzlar yoksa çok mu ineğiz bilemedim. ne kadar aylak adam varsa, ne kadar soyu sopu bozuk tip varsa neredeyse hepsinin sevgilisi var.
    3 ... the blade man