1. 3360.
    Şu hale bir bak?
    Bak bak utanma!
    Kendimi mi idame ettireyim boşa giden onca zamana karşı yoksa bide bunu mu ekleyeyim bu kadar zorluğa?
    Zor olan sevgili değil, bu hayattır diyorum anlasana...
    ... problem solver
  2. 3361.
    gerek var mı ? beni kullanan birine yıllarımı harcadım; sevgimi, emeğimi, enerjimi. sonunda da bitti.
    bir daha birine şiirler yazacaksam, onu düşünüp hareket edeceksem yıllar geçse de bunu hak eden birine vermeliyim.
    ama bendeki kafa var ya bendeki kafa kuşa taksan ters uçar amk. beni bu kafayla ters yatırıp düz dikerler. en sonunda hayat beni kenan birkan'a çevirecek ya en büyük korkum o. duygusuz tek tabanca birine.. biri beni sevecek ama canımın yanmasından ben onu görmeyeceğim, görsem de sevemeyeceğim sanki.
    korku, şüphe, akılsızlık vesaire. işte bu yüzden yok, olsun da istemiyorum.
    1 ... samanyolundakisaman
  3. 3362.
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2119507/+
    1 ... crni labudovi
  4. 3363.
    paşalar bize bahmir.
    1 -1 ... katil oldum
  5. 3364.
    cumartesi ayrıldık.
    ... binbasi warren demargue
  6. 3365.
    oğlum burası sevgili bulma sitesi mi yeter artık neden ağız birliği etmiş gibi aynı şeye kafa yoruyorsunuz.
    2 ... sansyoklan
  7. 3366.
    gereksiz sorulardan biridir.

a: neden sevgilin yok?
    b: sen sor diye.
    a: sordum.
    b: cevapladım.
    1 -4 ... anonim hesap
  8. 3367.
    Paylaşacak mutlu bir geleceğin yoktur, karşı cinsi çekecek bir yanın yoktur,en önemlisi mutlu olmaya inancın yoktur çünkü var olması gereken hiçbir şey var olmamıştır.
    ... elcevap
  9. 3368.
    Orospu insanlara denk geldikçe birer birer azalıyorsun.

Ed: orospular alınmış hehehha
    -5 ... kin sakulta
  10. 3369.
    Açıkçası olmasını istemiyorum. Ritüelimi yapar o yarin gelmesini beklerim ben. Olmuyorsa kaderi zorlarım. Çok da önemli bir unsur değil açıkçası
    2 ... judymorann