bugün

buna mı kafa yorcaz şimdi?
soruyorum size kızlar neden sevgilim yok?

sensin tipsiz.
Yaptığım kısa ve uzun süreli testler neticesinde (maks 4 yıl) bana göre olmadığına karar verdim. iyi böyle.
Yeni birini reddettim. Valla.
yemişim sevgiliyi gelin bomonti içelim.
görsel
Cevaplardan biri olarak ; Çünkü kadınlara güvenmeyecek duruma geldim denebilir.
bütün sevdiklerim heteroseksüel olduğu için. bir gay'e tutulamadım...
doğrusunu söylemek gerekirse kızlar benden hoşlanmıyor yani tipim bozuk, bi türlü kibar olamıyorum, kızların ne istediğini bilmiyorum vs vs. baya uzar bu liste. bildiğin saf öküzüm. ama halimden memnunum illa ki sevgilim olacak diye aranıp kendim olmaktan çıkmıyorum.
Alternatifleri değerlendiriyorum.
neden sevgilin yok?
-onla mi uğraşcam yea.

yaş onbeeeş. onbeş. onbeş. onbeeeğş.
görsel
Ahanda beeeyleee.
Belki bizde sevgi yoktur aga. Ondandır hee ondan mıdır.
Düzgün ki yok (yersen).
henüz beni bulmadı sanırım.. huyu huyuma suyu suyuma uygun bir ömürlük sevdicek arıyorum ben sevgiliden çok hayat arkadaşı.
Cevap : bir kıza takılıp kalmak, 2 yıldır görüşmüyorum bile , belki pişman olacağım , belki evlenmiştir bile ama hayattaki tek sevme hakkımı kullandım ama hayat ne getirir onuda bilmiyorum biri karşıma çıkar oda aynı şekilde bakarsa gözlerime hayır diyebilirmiyim bilmiyorum ?
Sevdim sevilmedim seveni sevemedim diyor candan erçetin. Ben de bunu söylüyorum hep.
-Neden sevgilin yok?
+kimse beni tercih etmediği için.
ne bileyim arkadaş bu kadar mı tipsizim anlamadım.
çok sevdim . Tanrıdan çok bir insanı sevincede tanrı buna izin vermedi.
"sana ne" .
bu kadar.
Sanane cnm (: diyip koşarak kaçılmalıdir.
haram ulan harammmmmmmmm!
Bir öncekinin kafasını koparıp, cukunden bicakladiktan sonra karnını yarip bakir kanını gümüş bir kapta seytana sunmamdan dolayı kotu bir izlenim biraktim sanırım. aa nereye gidiyorsun?? Ay dur!
bu yaştan sonra sevgili olacağım her kadının ilk aydan itibaren evlilik muhabbeti yapıp daraltacağı düşüncesi..kısır bi döngüye girdik resmen
güncel Önemli Başlıklar