bugün

bir çok konuda ortak noktada buluşabilen biri erkek biri dişi toplamda iki kişi olan şahıslardan birinin "madem bu kadar çok ortak noktamız var, neden seks yapmayı denemiyoruz" teklifi ve telkinidir.

geçtiğimiz kış eski kız arkadaşımın kuzeniyle karşılaştım, yıllar geçmişti aradan, kızcağız büyümüş, serpilmiş. aslında yaşı bana göre hala küçüktü ama memeleri ve kalçası bunun farkında değilmişcesine olabildiğince büyümüştü...

sohbet sohbeti açtı ve sohbet esnasında bir çok ortak fikre sahip olduğumuzu farketmiştim, tabii hemen kendisine seks teklif ettim. neden sevişmeyi denemiyoruz soruma karşılık "nerden çıktı bu şimdi, ne alaka yani" diye soruma soruyla karşılık verdi. ben de kendisine onunla gayet iyi anlaştığımızı söyleyip "keşke geçmişte kuzenin yerine senle sikişseydim" diye ekledim.

devamını anlatamayacağım, çünkü kızcağız hızla uzaklaştı benden. ve bir geceyi daha evime doğru sessizce ve sekssizce yüürüyerek bitirmiştim.
bir abazan söylemidir net.
http://inciswf.com/1297463363.swf
Aslında mantıklı yaklaşım. Ama incici ruhumun bana verdiği hınzırlıkla bunu söyleyemeden edemicem:
Sanırım bir götlük yer açıp bunu diyen kişiyi almışlar sözlüğe.
güncel Önemli Başlıklar