bugün

özel mesajlarla, kankilik kurumuyla(!) kendi varlığından öyle yada böyle, haberdar etmeyi seven yazar arkadaşların, açtığı başlıkların ve tükürür gibi girdiği entrylerin (sözüm meclisten dışarı) salt kankilik kurumu ve özel mesaj trafiği yaşamalarından dolayı takdirle karşılanmaları, paso artı oylanmaları, nicklerinin altına özel mesajlarla edindikleri yakınlıkla, entrylerini değerlendiren yazılardan ziyade, edinilen sanal arkadaşlığın yansımalarını yazmaları ile kendilerini gündeme taşımalarından ileri gelen durum.
(bkz: yok böyle bir şey)
sözlük bilgi paylaşma kurumu olduğundan doğruluk payı bulunmayandır. asılsızdır, bütün yazarların amacı sözlüğe katkıda bulunmaktır öyle ki.
doğruluğundan 1 gram şüphe duymadığım hadisedir, sanal ego tatminkarlığı da bu işe önayak olsa gerek.
zirvelerde one cıkıp, belli baslı birkac yazara ayar vermekle popularite kazanan yazarlardir.
sözlükte hemen hemen herkesle diyaloğu olan, sözlükte hemen hemen herkesle arkadaş olan, zirvelerde hemen hemen herkesle arkadaş olan, hemen hemen'leri daha fazla arttırarak sonucuna varılabilecek yazarlardır.
(bkz: orhan pamuk)
(bkz: ayse arman)
(bkz: karizma karakterden gelir)
Yazdıkları entry'lerle ne güldürebilen, ne bilgilendirebilen, ne de düşündürebilen, anketör yazarlardır. Lakin arkaları sağlamdır.* *
(bkz: kim bunlar)
hemen hemen herkesin aklında bir takım kimseler olmasına rağmen dile getirmeye çekindiği yazarlardır sanırım. *
yeter artık baydı.eşşek vajinasında suyu iyice hissetmeye başladı.nedir bu populerlik kompleksi.nedir yani popüler olsan ne olacak olmasan ne olacak.burası mankenlerin orasını burasını açıp televizyonlara çıktığı bir magazin programımı da bu kadar kasılır anlamak mümkün degil.gir entryini otur oturdugun yerde.

popülerlik dediginiz nedir buda ayrı bir soru.ajdar da popüler mesala.bu şekilde popüler olmak istiyorsanız taksim meydanında götünü açıp gezmek iyi bir popülerite ornegi olabilir.

böyle soruları aklına getiren insanın da zihnini okumak pekde zor olmasa gerek."ben populer olamıyorum , kimse benden bahsetmiyor , kimse nickime entry girmiyor , kendimi degersiz hissediyorum oysaki o kadar kasmıştım amaaa" diyen bir insan olsa gerek.saygınlık populerligin bir adım önündedir.
herkesin bir popisi olmalı tabi şaka maka sağlam bir göt olsa da siksek.
Bir zamanların Rugan ayakkabılı hipopotam isimli kitabın yazarı olan kişi. Diğer bir söyleyişle neden meşhur olduğunu kendisininde bilmediği yazarlar. (Rugan ayakkabılı hipopotam ne demek ?)
(bkz: lookin)
Lookinin memeleri var ulan.
bana haksızlık yapıldığını düşündüğüm durumdur. artık yazarlık vasfına eriştim bence sözlük...
Lookin in memeleri var ı görüyor ve arttırıyorum. Hemde 2 tane.
lookinin şeysi var lan. *
herkes lookin yazmış. o kadına haksızlıktır bu. o kadın iyi, güzel kadın. keşke diğer kızlar da onun gibi yazsa. popo olmayı hak ediyor lookin.

pardon popi.
(bkz: lightning123)
(bkz: tarz)
(bkz: neden popüler olmadığı anlaşılan yazar)
(bkz: ben)
(bkz: ahunlicot)
(bkz: ailurophile)
(bkz: elmalisodaa)
(bkz: elyy)
Tartışmaya açılarak popülaritesi artan yazarlardır.
güncel Önemli Başlıklar