1. 1.
  Son olaylar bizim hakli olduğumuzu gösterdi.
  Neden iste sebep: Rte=Akp
  Sözün bittiği yer de adaletsizlik aldı başını gitti.
  10 -2 ... ozan oyunbozan
 2. 2.
  Rezalet mk.
  5 ... yok herif
 3. 3.
  ulan başkanlık sistemine geçtik bunlar hala neyin derdinde. parlamenter rejim her daim tıkandığı için başkanık rejimine geçtik. bitti aslanım öle çankaya da emeklilik yapmaya giden sembolik cumhurbaşkanları.
  ve ayrıca be dalyaprak atatürk, inönü nereli cumhurbaşkanıydılar. partisiz cumhurbaşkanı mı oldular tek partili dönemde. türkiye de partisiz cumhurbaşkanı olmamıştır. partilerin seçtiği partisiz cumhurbaşkanı mı olur lan.
  tayyip cumhurbaşkanı nı halk seçecek dediğinde diğer tüm partiler red oyu kullanmasına rağmen referandumda evet çıktı. halkın seçtiği cumhurbaşkanlığı dönemi böylece başladı.
  -7 ... inderex
 4. 4.
  Atamız ve inönü kim seçildi de ona hakkını teslim etmedi.
  Rte muhtar bile olamaz ama sizin gibi atgozlukluler ve soze bence diye başlayamayanlar yuzunden belediye başkanı basbakan cumhurbaşkanı ve baskan oldu. Ve iddiam rte muhtar olamaz.
  Tanim: mazbata gaspı.
  ... ozan oyunbozan
 5. 5.
  Çok saçma aq. Ekrem imamoğlu ya da herhangi bir muhalif karşısına direkt cb yi alıyor.
  ... n dakota
 6. 6.
  işte bir cahil daha. atatürk ne zaman seçim yaptırdı bre cahil. inönü desen zorla baskıyla 12 yıl başta kaldı da en sonunda halkın korkusuna seçime gitti bir daha da zaten başa geçemedi.
  madem bilmiyorsun sus kenarda otur. özal anap lı, demirel dyp li, abdullah gül akp li, diğerlerini de iktidarda kim varsa o seçti zaten.
  iktidarın seçtiği adam mı halkın seçtiği adam mı.
  -3 ... inderex
 7. 7.
  anlamaz bunlar. yıl 2019 olmuş, ülkenin her yanı parsel parsel satılmış, liyakat bitmiş, ekonomi bitmiş, üretim bitmiş, hukuk bitmiş, ülke tarikatler ve rüşvetçiler ülkesi olup çıkmış, hırsızlık, yolsuzluk, ahlaksızlık almış başını gitmiş, ekonomi rant ekonomisine dönüşmüş anlamamışlar bundan sonra mı anlayacaklar? hepsi birer mongol, en ufak bir zeka kırıntısı barındırmıyorlar kafalarında. beyinleri samanlaşmış aptal sürüsü, angutlar.
  3 ... basterdmusician
 8. 8.
  Okudugunu anlamayan bir cahil akepeli sizin ... ...yim.
  Siz de beyin yok yok!
  Kabul edin.
  türkiye tarihinde boyle bir örnek var mi? Mazabata verilmiyor... Secilene 14.000 oyla kazandik havalarina girmeyin! Diyen bir rte.
  Bu Anlamında bir düşün.
  1 günde secim sonuçları belli oldu. 10 gündür tashih yapılamıyor.

  Not: Atamız olmasa sen ... ... olurdun.
  Siz ama siz yunani tercih edenlersiniz.
  Sun..siz seversiniz.
  Kabukluya devam.
  ... ozan oyunbozan