bugün

(#35847506)

olmayan hiç bir şeyin yazılmadığı bazı entirilerdir. hangi kısmına yalan diyebiliyor kötüleyenler bilmiyorum *

hırsızlık mı yok hırsızlığı dinin arkasına saklanarak mı yapmıyorlar yoksa milletin a....a koymak isteyen adam gerçek değil mi ? bu sözlükte böyle bir tayfa var iktidarın malum yerlerine gözleri ile akılları ile öylesine odaklanmışlar ki yazılanları ancak gözlerinin ucu ile okuyabiliyorlar ve gerçeklere ancak akıllarını o malum yerlerden çekebildikleri kadarı ile hakimler. fark etmiyor ama anlayamıyorlar yazmaya devam ediyoruz, edeceğiz. 2 tane insanın bakış açısını değiştirebilirsek o kötülemelerin milyonlarca kat yararına iş yapmış olacağız. şuradan birisi çıkıp dese bu sözlüğün a...a koyacağız diye adamın ip adresinden evini barkını öğrenip vurmaya gidecek tipler 80 milyona koyacağını beyan edenleri savunuyor. o 80 milyonun içerisinde kendileri ve sevdikleri yok mu zannediyorlar anlamıyorum..
(#35871630) verirken bana mı sordunuz da bana dert yanıyorsunuz?
(#35882015) Doğduğum memleket işte neresi kötü, Atatürk'ün babasının doğduğu yer. ilginç
(#35980959)

bunu eksileyen dalyarrağa ne demeli? amaç ne idi? mekan önerisi vermek, bilgi paylaşmak kötü bir şey midir? alenen, malenen mi yazmalıydım? seni bulabilirsem, ki bu imkansız.. o yüzden mental olarak ırzına geçmeye halden daha devam ediyorum yazar kardeşim. çok pis içerledim o eksiyi. git köşede bulunan pastanene oralet iç. totoş götemeş!
(#37975960)
Bu fenomeni anlamayan tek ben varim saniyordum. Yanliz olmadigimi bilmek sevindirdi.
''Gece kapıma gelen ve üşümüş olan kız'' ya da ''okulda bana vermeye çalışan kız'' gibi masturbasyon yapmak için avcuna tükürmekten ağzı kuruyan ergenlere sofra kuran her türlü entryi çok rahat bir şekilde eksilerim. Can sıkıntısından clickbaitlik başlıklar kasmaya bir noktaya kadar tahammülüm var, kendim de yaparım ancak konseptin her seferinde ucuz 31 malzemeleri olması çok üzücü. Hayal gücünüze ve sizi artılayanlara tüküreyim.
eksiyi bu kadar dert ediyorsanız kankalarınıza söyleyin de düzenli olarak günlük artı kotası belirlesinler. gerçi ne yazsa artı alanlar var galiba.
(#41017069)

biraz abarttınız, kabul edin.
(#41361913)

siz kıskanç ibneleri bazen hiç anlayamıyorum.

edit: bak hala.
(#41359116), eksilenecek neyi vardı?
(#42093245)
inek düşmanları.
Bence inekten dolayı diil, eğilen taytlı erkekten dolayı eksilenen entiri. Sonuçta burası müslüman mahallesi.
Estetik bir görüntü değil. Gördüğüm iyi oldu, geç kalmış sayılmam bir eksi de benden.
(bkz: #39998430) neden?
(bkz: #44590487)
Daha da eksi oy almak için, entry sahibi tarafından tekrar ve tekrar hedef gösterilen entrylerdir.

Bak entry numarasını buraya yapıştırıyorum, gözünden kaçıp eksi oy falan vermediysen şimdi ver.
bazen iyi bir entry yazdığımı düşünürken sebepsiz yere eksi alınca şaşırdığım oluyor.
ne yazsam eksi veriyosunuz. valla kalbimi kiriyosunuz..