bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    hüzünlerin en hüzünlüsü.
    (bkz: butonlarda akrep var)
    2 ... tabutta yarim vole
  2. ?.
    (bkz: biliyor musun şuan ağlıyorum)*
    ... hebenneka
  3. ?.
    oy veriiiiiiin laaaaaan... eksi artı fark etmez. oy verin laaaaan. hadi bu entrye oy verin yazıyorum ve insanlar bir anda oy butonlarına gidiyorlar.

herkes oylanmak istiyor... oy veren var mı peki? var mı? yok. ben vermem sen vermezsin o vermez, kim verecek?

hadi koclarım. bir zahmet eksi butonuna gitsin o elleriniz. rahat olun lan. o hic bir ise yaramayacak ama cok kıymetli artı butonlarınıza zeval gelmeyecek.

ühühühühühü. bu kadar mı zor?
    1 -1 ... syme
  4. ?.
    karmayı önemsemeyen yazarın haliyle bünyesinde barındırmadığı ve barındırmayacağı hüzün.
    3 -1 ... ashaf
  5. 1.
    "acaba yazdıklarımı kimse okumuyor mu " sorusunun, olur olmadık zamanlarda * * *kafasını meşgul etmiş yazarın haklı isyanıdır. ayrıca her okuyanın, soru işaretini tıklamasına neden olabilecek haykırış.
    2 ... kabaday
  6. 2.
    ilgi açlığı çeken yazarın sıkıntısıdır, her gece kafasını yastığa koyup bugün ne yaptım diye düşününce, sözlük başında geçirdiği saatleri hatırlar ,sonra ne mi olur sorar kendisine ne kazandım lan sonunda , hiç bişi kazanamadım ,ne artılandım ne eksilendim ,neyim lan ben siliğim resmen diye düşünür.

o an başlar işte bu hüzün ,kimse beni oylamıyüüüürrr neden hüznü...
    3 ... joker da