bugün

entrylerin oylanması iyide neden yazılmaması çok kötü şimdi kötü ise neden kötü söyleselerde ona göre yorumu değiştirsek yada neden iyi ? sözlüğü yeni bir polemiğe sürükleyecek bir durumdur
sahiplerinin entry iyileme mafyasına basvurması gereken entrylerdir, gerekli incelemeden gectikten sonra karar verilecektir*
Yorum içermemesine, sadece bilgi içermesine rağmen olumlu/olumsuz oy alan yazılardır.
genellikle yazarlar arasindaki kavgadan da cikabilir.cunku artik onyargilidir.artik kotulenen entry degildir yazardir.kotulenmesi icin hicbir sebep olmayan ve sadece bilgi icermesine ragmen kotulenmis entrylerdir.diger sebeplerde soyle olabilir mesela:
-yanlis dusunuyor olabilirsin
-dogru soyluyor olabilirsin.ama ben sana kilim,seni sevmiyorum lan. bir itirazin mi var? al sana eksi.

Not:ikinci yolu secenler acizdir,zavallidir.
kimilerinin duygusal davranması sonucu,entrylerin hakettigi saygıyı görememesi,aksine yerin dibine lokalize edilmesi durumudur...
sorun anlaşılmamasıdır. adam anlasa kötü oylamaz. sen anlasan öle kötü yazmazsın..

edit: bizde olayı anlayamamısız
(bkz: seri eksi oy veren ibne) * *
(bkz: gercek yazar oylamayi takmayan yazardir)
(bkz: tın)
simultane eksi oy veren ibnenin gazabına uğrayan entrylerdir..
pek çok defa haklarında bazı isteklerde bulunulmuş entrylerdir. lakin; kişilerin anlayışsızlığı, bazı düşüncelere saygısızlıkları ve eziklikleri dolayısıyla, -akıllarınca- yazara sürekli yüklenmeleri sonucu sayıları artan entry güruhudur bu aynı zamanda.

(#349027)
(#383812)
kötüledikten sonra 10 farklı kaynaktan arastırdım arkadasım, 71 kırıkkale'nin plakası. hayır değiştiyse de google'ın bundan haberi yok.
bilgi verirsin eksi oylar gelir hadi bunu çok tartışabiliriz de, sen bu memleketin suyunu içiyorsun ekmeğini yiyorsun hiç mi utanmıyorsun bunu eksi oylarken. (#359676)
olay basit, ya adama dokunan bi yeri var ya da o enrty onun tahammül sınırları içinde degildir. ha ya da o entry gerçekten kötüdür...
aslında okunmayıp sadece eksı oy kullanıp haftanın en cok oy kullananları arasına gırmek ıcın yapılan eylemdır dıkkate alınmaması gerekır
(bkz: tematik entrylerin kötülenmesi)
(bkz: eksi oy veren ibne)

(#404389)
(#404422)
(#404433)
(#404454)
(#410411) ve (#391952) ben nerde yanlış yaptım dediğim olay.
(#435278)
ohoo...sağdan say;
(#432688)
(#430668)
(#386813)
(#396397)
(#392851)
ve resmen "ohaa" diyorum;
(#391954)
(bkz: seri eksi oy veren ibne bunu da kotule)
yarası olan veya görüş olarak ters düştüğü bir yazara gıcığı olan "seri eksi oycuların" yapmaktan haz aldıkları bir işlem sonucu(seri eksi oy),kötülenen mağdur entrylerdir.takmamak gerekir.
(#146599) *
çıkıp da bu başlığın altına "benim marifetimdir, pişman diilim, gene olsa gene yaparım" gibisinden bir entry girme cesaretine sahip olmayan ve asla sahip olamayacak olan, okumayan yalnızca oylayan zat-ı densizin, kapasitesini aşan, en derin manalara sahip entrylerdir.
(#417525)ne yani olamaz mı?
eğer bir entrynin kötülenmesine sebep verecek bir durum yoksa,entry sade ve sadece bilgi içerikliyse yoruma açık olmayıp delillerle sabitse ve hala entryye eksi oy geliyorsa ;gelen eksi, entry ye değil yazaradır **
(bkz: anlatılmaz yaşanır)**