bugün

Okumakla bi alakası olmadığını düşündüğüm durum
Yaptığın işin zorluklarını, püf noktalarını bilen ve o işin içinden gelmiş patronlar her zaman iyidir
Rast gelsin.
iyi değilsinizdir belki.
çünkü patronların ibineliği diye bir şey vardır.

Lider olmak her yiğidin harcı deģildir. Hele bu ülkede hiç değildir.
henüz benimle tanışmadığınız için.

sanırım sektör farkı.
Daha solmayan, iyi kalıplı siyah pantolon bile bulamazken iyi patronu nasıl bulalım.

(Dip not: aslında patronum iyi. )
iyi patronlar iflas ediyor genelde.
10 patrondan sadece 2 tanesi iyi diyebiliriz. Patronlar kendilerini düşünür seni hayatta umursamazlar. Fazladan mesai yaptırır, ek iş yaptırır ücret vermez. Ama bir gün herkes patron olabilir bu sizin elinizde.
tanıdığım iyi patronları işçileri batırdığından olabilir mi ?
bizde iyi insanın iyi patronun iyi arkadaşın yani iyinin kıymeti bilinmez.
Ben denk geldim . Hatta idari kadro şikayetçi patronun bu kadar iyi olmasından. Patron işçileri çok şımartıyor bu yüzden ne yapsak beğenmiyorlar diye söyleniyorlar. Şans işi bence denk gelmek böyle iş yerine. Başta memurluktan umudumu kestiğim için iş aradım burayı buldum. Şimdide atama gelirse nasıl çıkarım burdan diye kara kara düşünüyorum. iş yerinin böylesine özenle işleyişi Çok garip geliyor insana başta sonra olması gerekenin bu olduğunu görüyorsun. Böyle patronlar tıpkı huzurlu bir aile kurmak gibi huzurlu bir iş yeri kurabiliyorlar. Sırf oruç tutulacak diye mesai saatlerini 9-5 yaptı. üstelik zaten hafta sonu tatil. Bu yaptığı inceliklerden sadece bir tanesi.
iyi değiliz çünkü.
ben tanıştım...

süper bir insan.. süper bir şirket yönetimi.. şirket içi iletişim harika.. çalışanlara verilen değer müthiş.

sonuç:

battı.
güncel Önemli Başlıklar