bugün

çünkü hepsi yuvasını kurmuş mutlu mesut bize de onları görerek çekirdek çıtlaya çıtlata iç çekmek düşüyor.. allah mutlu mesut etsin diyelim, gözüm yok katiyen ama allah bana da çirkin şansı verseydi fena olmazdı demek düşüyor.:)
iyi bir gelecek anlayışınız; Şaşaalı bir düğün, dirseğe kadar bilezik, ev, araba olduğu müddetçe iyi erkeklerle tanışma olasılığınız düşük olacak hanımlar. iyi bir erkek için, Önce iyi erkek anlayışınızı değiştirmeniz gerekiyor.
Erkek veya kadın, şekle ve maddiyata takıldığı sürece gönlün ışıltısı sönüyorda ondan.
iyi erkek veya iyi kadınla karşılaşmanın ilk şartı bütün hayatınızı iyi niyetli işlerle doldurmaktır.
hak etmediğine uzanmayacaksın. kimseyi ezmeyeceksin.
böylece ruhun sakin olacak ruhun sakin oluncada aklın paniksiz olacak ve doğru kararlar verecek.
kim iyi kim kötü rahatca ayıracaksın.

anladıysanız ve katılıyorsanız ne ala yok eğer anlamadıysanız ya da öyle değil diyorsanız işiniz zor.
Arklar çünkü Bi ktç kolay yetişmiyor.
Çünkü iyi diye bir şey yok, hiç olmadı.
gelin tanışın abi, geldiniz de "işim var" mı dedik?
iyi nedir konusu biraz daha açılsa aslında herşey netleşecek.

(bkz: iyi ama hastayım)
gözleriniz sürekli piç erkeklerin peşinde. biraz etrafınıza bakın.
Çünkü sağlam ayakkabı değilsiniz.
Cevabi cok basit soru. Cunku bir erkegin iyi olup olmadigina bakmadan tanisiyorsunuz. Iyi erkek ama gobekli. Iyi erkek ama boyu kisa. Iyi erkek ama kepce kulakli. Iyi erkek ama fakir.

En cok da beni uzen olay iyi erkek ama evli.
Evli mevli takil iste. Lol.
iki sebebi olabilir, ya gerçekten iyi erkek istemiyorsunuz ya da iyi bir kız değilsiniz.
siz iyi değilsiniz.
belki insan sarrafı degilsin.
Ne zaman şu başlıkta yazılanları görsem aaaa kikikik aaaaa diye bağırıyorum.
soruyu tanışmıyoruz diye değiştirince cevabı bulursunuz bence. tanışamama diye bir şey yok, tanışmama var.
Dsb.

Anladın sen.

Saygılar sunuyorum azizim…
einstein'ın fizik kuramı; tencere kapak mottosu...
ne demişler?
bok, boku kenefte bulur, iyi insanlar senin çevrende olmaz yavrum.
ilk kez doğru bir şey söyledi lan . bastım artıyı.
Hayır true, yanlış. Sanırım sizin beyin sert topa küçük yaşlarda kafa vurmaktan algılamıyor. Ne alakası var şimdi?

Hem şöyle düşünürsek eğer denilene göre, erkeklerin de iyi dediği kadınlar bilmem ne yargısına göre. Yoksa her kadın kendine göre iyidir.
Genellemeyin şu tür yargıları.
Kadınım ve bu zamana kadar tanıştığım tüm erkekler bana karşı olabildiğince iyiydi.

Tüm kadınları zengin ve yakışıklı erkek avcısı olarak görmeyi tahmini ne zaman bırakırsınız?
Ay ben utanırım.
Çünkü iyi değilsiniz beyninizin içinde şeytanlar zikişiyor.
iyi erkeklerle tanışıyoruz ama fazla iyi oldukları için takılarak sevgili olarak heba etmek istemiyoruz.