1. 25.
    Kaygı bozukluğu
    ... williamdark
  2. 24.
    Anneme göre gusül abdestini yanlış almış olabiliriz. psikologlara göre ise anksiyete, obsesif haller vs.
    5 ... denizeparaleluzanandag
  3. 23.
    insanların enerjilerini sömüren itici tiplerin pozitif enerjilerimizi sömürüp bizi negatifler içinde bırakmalarındandır.
    çözüm bir musluk, çeşme, pınar gibi akan sulara ellerimizi bir- iki dakika kadar tutarak tüm negatif artıkların akıp gideceğini ve o sıkıntılardan kurtulacağımızı düşünmektir.
    evrende olumlu enerjilerin artık bize doğru akacağını düşünmek de son yapılacak iş.
    1 ... teflon
  4. 22.
    ölüm, kabir ve allah gorgusu yeğen.
    ... strong arm broken
  5. 21.
    Yaz geldi ya...
    Vücut daha fazla suya ihtiyaç duyuyor. Tabi ki kabızlık su dengesini sağlayamadığınız için kaçınılmaz ve düzenli sıçamadığınız için içinizde hep bir sıkıntı oluyor.

Sıçınız efendim, hem de çatır çutur bakın nasıl rahatlayacaksınız.
    ... thebiggraywolf
  6. 20.
    Sorunun cevabı, fıtratımızda bu var. Hepimizin bir çeşit savaşma içgüdüleri var, hep bir şeylerle savaşmak zorunda kalıyoruz, hiçbir şey olmasa kendi iç sesimizle yüzleşiyoruz.
    1 ... gece yarisi o persembe
  7. 19.
    Kör nefretiniz yüzünden. Nefret, kin, öfke gibi duygular insanı yorar ve yaşlandırır. Siz dünyanın bir ucundaki hayatınız boyunca karşılaşmayacağınız insana bile bir nefret besliyorsunuz.
    ... hep ve daima
  8. 18.
    çünkü bir şekilde hep eksiğiz. içimizde sönmeyen bir özlem var, sürekli arayıştayız. doğduğumuzdan beri olan bu.
    ... horchat hai caliptus
  9. 17.
    çünkü içindeki sen değilsin. sen değilsin o.
    ... kan bankasi soyan sivrisinek
  10. 16.
    ben de bilmiyorum hep içimde bir sıkıntı hissi, hiç bir şey mutlu etmiyor. etrafımdaki insanlar şımarık ve ayran gönüllü olduğumu sanıyorlar. ama aradığım farklı birşeyler insanlar anlamıyor.
    ... minmimeranim