1. 1.
    Gün içinde kendime 7 milyon kere sorduğum soru.
    Neden ya? Parayı hangi gerizekalı icat etti? Neden icat etti? Takas götünüze mi kaçıyordu da önce madenini sonra kağıdını çıkardınız? Ha orospu çocukları, kalkın mezarınızdan ve bu entry’ye yanıt verin.

Kontrobas çalacağım alet 12bin tl kursu ise 2bin tl. Hemi de aylık.
    Çanta alacağım kasada bana böbrek soruyorlar.
    Tatile gideceğim siteler fiyat indirimi adı altında ciğer söküyor.

Yahu neden bir çift güzel söze bazı şeyleri elde edemiyoruz? Mesela üretici kardeşim sen bana bir paket mantar ver ben sana bildiğim en güzel şarkının hikayesini anlatayım. Yetmez mi? Sen de bu bilgiyle başkasından bir şey alırsın. Hem kültürleniriz hem mutlu bir dünya oluruz.

Offffff kalk lan sokrates senle dertleşeceğim...
    6 -4 ... mobiyus seridindeki karinca
  2. 2.
    7 milyar (belki 8 milyar olmuştur)insanın çalışması, üretmesi ve dünyayı geliştirmesi için daha iyi bir neden bulabilecekseniz bu soruyu kendinize sorun yoksa fazla ırgalamayın.

Yüksek miktarda para kazanıp,daha iyi bir hayat yaşamak isteyen insanlar yıllarca sene eğitim alıp üstüne katabildi,teknolojiyi,bilgi düzeyini bu seviyelere getirdi.Yani para demek dünyada yaşamın varolması demek.

Paranın olmadığı bir dünya hayal edin ve oluşabilecek kaosu hayal edin.Para faktörü olmasa çalışmak, üretmek veya hizmet için motive edebilecek birşey var mı insanı? Bence hayır.
    ... haddibakim