1. 1.
    Kadın, erkek sevişme ıvır zıvır neden hep bunlar. Ulan hiç düşünüyor musunuz? Ben bu dünya"ya niye geldim burda bulunma amacım ne? iki cuma namazına gitsek, dilenciye bir sakız versek sevap kazansak diye düşünen yok mu? Her şey sekse giden bir yol mu lan hayatınızda dangalaklar. Kime anlatıyoz ya tiplere bak.
    3 -1 ... solus auctor petrus
  2. 2.
    Çünkü sevişemiyoruz.

Kol gibi çıkarıp masaya vursan bile mevzu seks olsa dahi kadınlar senden kendini kanıtlamanı istiyor.

Keza erkekler de bu durumdan bıkmış durumda.

Bakınız samimi olacağım. Birçok erkek gururu yüzünden kadınlara açılmıyor bile.

Zira bu varoş kızlar gönlü yanıp tutuşsa bile ucuz kız olacağım diyerek reddediyor.

Aga bunlar geride kaldı.

Tabi bir de kadının sevişmeyi bir koz olarak elinde tutması konusu var.

Erkekler de en azından yüzde 40'lık bir bölüm bunları gözeterek kızları siklemiyor. Fakat insan tabi... yapamadığı için de diline vuruyor.

Ben diyorum ki dindar değilsen bu konulara da kapalı değilsen meseleleri zorlaştırmanın manası yok.

Erkekler başarı odaklıdır, sen zorlaştırıp da erkeği başarıya ulaştırdığında zor kadın değil ulaşılmış amaç oluyorsun ve erkek yapı itibariyle başka hedefler arıyor kendine.

Amaç güzel vakit geçirmek ve zevk ise hiçbir şeyi zorlaştırmaya gerek yok. Hedef bu olmalı.

Birbirinize alan bırakın beraberken de doyasıya eğlenin, sabahlara kadar sevişin. Abi tavsiyesi.

Yazımın konusu dindar kadınlar ve erkekler değil.

Gelip de ana bacı edebiyatı yapmayın, ebet.
    2 -1 ... narcissistic