bugün

(bkz: nafaka ödemek istemiyorum)
en mantıklı yanıtı,boşanmamak için, olan soru.
Kafama göre birisini bulamadığım için, sırf evlenmiş olmak için evlenmek istemediğimden dolayı evlenmedim...

Sonuç olarak kafama göre birisi yokmuş bunu fark ettim...

Birisi vardı, onun da biz değerini bilmedik, bedduasını aldık, şimdi iki yakamız bir araya gelmiyor...
Evlenecek biri olmadığı icin. Evliligin sorumlulugunu alamayacağım için.

Bir insanla sürekli aynı evde dip dibe olmak fikri bunaltıcı geldigi icin. Ha tabi ben kocami salarim gitsin arada futbol maçı yapsın. Arkadaşlarıyla içsin felan. Evli olmak demek her aktivite de kıç kica gezmek degil bence. Arada çiftler birbirini serbest birakabilmeli. Yeri geliyor kocana anlatamadigini arkadasina anlatiyorsun. insanlar iki ayri hayati yürütmek yerine birbirine uymaya çalıştığı icin bir zaman sonra bitiyor iste. Aynı evde yasamak fikri herkese cok romantik gelse de her insanin nefes alacak alani olmali bence. Bir insani hayatının merkezine koymak çok büyük yanilgi.

Ha bide galiba ben evlenecek degil eglenilecek kızım. Tum eski sevgililerim evli.
çünkü

görsel
Dilenciye neden dileniyorsun sormak gibi bişey.
Deli sikmedi.
Aşka olan inancımı kaybettim.Bununla birlikte genelleme yapmayi sevmem ama çoğunda durum ayni belirli bir mevki ve para kazanınca ilişki kendiliğinden geliyor ve oyun görevleri gibi.Okul iş sonrasında aşk madem öyleyle ben 35 yaşıma kadar takılıp 20lik çıtırı çekerim yanima niye kendimi üzeyim.
istiyorum ama bir şekilde olmuyor aq. kısmetim mi kapalı , birinin ahını mı aldım bilemiyorum. dayım da evlenememiş. erkek dayıya çeker derlermiş. sanırım artık kaderime razı olup müzmin bekarlığa, yalnızlığa alışmam lazım. evlenemiyorum arkadaş. olmuyor. olduramıyorum.
evlenmiyorsun değil evlenemiyorsun.
uygun bi kociş bulamamam sebebiyle. kocişkoçokomel olmak isteyen beyler takip+ fav yaparak ilk adımı atsın. swh.
Beni hak edecek birini bulamadığım için.
kısmetim kapalı .
Çünkü zaten evliyim. Biriyle başedemiyoruz ikiyi ne yapalım.
Hiç gerek yok. Etrafımda yeni evlenmiş ama ilişkileri sallantıda birçok çiftler görüyorum. Hele hiperaktif, insanı yorup kafa ütüleyen o küçük bebeler yok mu beni evlilikten soğuttular.
aradığım kriterlerde hatun bulamadığım için hala bekarlık sultanlık.
Vurucu Tim. Evlenmez.
para yok eheheheh.
gold digger olmayan, güven veren, vizyon sahibi... bi hatun vardı da biz mi evlenmedik.
ay bana bi gülme geldi.
Aklıma düğünde kafasına mendil bağlayıp şappi şappi yaparak damattan para koparmaya çalışan koltuk altı terden obruk olmuş davulcu dayıyı getirince hemen bir vazgeçme olayı olduğu için. Evet.
pakistanlı, suriyeli mültecilerden sıra gelmiyor.
devletimizin önceliği onların mutluluğu.
Önceden evlenmek için umudum vardı.
Ama şu an onu da kaybetmek üzereyim. Ben birine nasıl güveneceğim aq?
Aslında evlenmek de istemiyorum. Mümkünse kimseyi sevmeyeyim. Arada bir gönül eğlendireyim, dalga geçeyim. ilişkiler konusunda hedefim bu olabilir.
3 oda 1 salon normal bir ev olmuş 1 milyon tl. neden evleneyim ki.
Kendi nazımı zor çekiyorum. Bir de başkasınınkiyle uğraşmak akıl kârı değil.