bugün

experimental nickli yazar abimizin kitabı. elimdeki bikaç Dünya klasiği bitsin ondan sonra okunacaklar listemdedir.
çok gencim.

76 yaşındaki adam daha hala genelevde takılıyorsa,

baya gencim hatta.
zagreb'te bulunan "museum of broken relationships"te yerini almış olan "broken relationships"lerin kitabı.

(bkz: museum of broken relationships/#28675931)
Isin gucum olmadigi icin sabah annemede diyorum bir hafta sonra yegenimin yanina gidecegim izin vermedi diye cok seviyorsan evlen seninde cocuklarin olsun bakis acisina bak sen yegenini ozle o diyor seninde cocugun olsun belki cocugum yegenim gibi tatli olmayacak tovbe tovbe gidemiyoruz iyimi.
internet üzerinden bugün siparişini verdiğim kitaptır. yazarını sevdim, kitabını da seveceğim.
Mynet Trend'de çok güzel bir derleme yapmışlar kitaptan. Hazırlayan kişinin ellerine sağlık. Duygulandım Pazar Pazar.

http://www.mynet.com/my/r...uzerine-10-hikaye-1062249
Bir oturusta bitirilen kitap olmus. Zamaninda entryleri okurdum tabi kitap haline gelmesi daha guzel olmus. Anlamadim gitti nasil bitti.
istanbul tüyap kitap fuarında 7 kasım cumartesi 15:00-16:00 ve 14 kasım cumartesi 15:00-16:00 arasında yitik ülke yayınları standında imzalanacak kitap.
devamı gelmiştir.

(bkz: gelmeyen pazartesi)
nikahta kel ahmet vardır dediler.

benim de kel insanlardan ödüm kopar coni abimiz sağ olsun.

edit : ulan ben bu anı önceden yaşamıştım he, valla dejavu. yine böyle bir entry girdim hepiniz eksilemiştiniz.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.