1. 1.
  mahalle karıları gibi çemkirmekten öteye git bari hatta epey bi git.
  1 -5 ... kirkincikapi
 2. 2.
  yani kadınlar kıllı değil diye mi günleri var.
  3 ... zlatanibrahimovicrovasatasi
 3. 3.
  Eşeysiz ürediğini sananların eleştirdiği erkek tipi.
  ... metal4ever
 4. 4.
  Bu türlerin önüne spagetti koysanız 'neden pilav yok?' diye sorarlar ve yemeğe başlarlar; Bu yüzden bu erkekleri cevapsız bırakmakta bir sakınca yoktur.
  1 ... non andrea
 5. 5.
  Başlık sahibi bendim. Ben sadece erkekler günü niye yok dedim. Bir gün değer verildiğin için kendini bulunmaz hint kumaşı zannettin. Yoksa işten dönerken telefonumla bir girip sağa sola anayım ben , kıllısınız, kıllılar, pislikler diyesin mi geldi. Bayramı çekememezlikten değildi benim başlık açma sebebim niye yok dedim.
  Bilseydim bir tek günde mutlu olan feminist birisin açmazdım. Eşey muhabbetine dalarlar sonra bizi kuluçka makinesi sanıyorlar derler. Teee Allah'ım ya. Sen kendi marifetinin sadece çocuk doğurmak olarak mı görüyorsun.

  Ayrıca gögüs ve sakal kıllarım dışında süt gibi gencim. Sen bile benden kıllı olabilirsin. *
  1 -1 ... poniggas
 6. 6.
  'sokağın ortasında bir kadın tarafından hunharca dövülüp tecavüze uğrayan erkek gördünüz mü?' sorusunu getirtir akla.
  1 -1 ... kurt cobain
 7. 7.
  feminist bünyeleri ortaya çıkaran biricik başlık.

  not : ortaya sperm saçmıyoruz kimse merak etmesin. peçete diye bir şey var amk.
  not2: topluma nesil yetiştirenler sadece kadınlar mıdır acaba düşünmek lazım. erkek öğretmenler,profesörler bir boka yaramıyor o zaman. gönderelim gitsinler.
  not3: ayrıca cinsel ilişki sırasında erkek için 3.boşalmadan sonra gayet acı verici olabilir.*
  not4: kadınlar sanki çocuğu tek başına doğuruyor? yok teknoloji ilerledi biz kendi kendimizi de dölleyebiliriz bik bik bik diyen feministler evlenirse bu entryimi okusunlar efendim.
  not5: kıllı ve pisliksiniz diyen arkadaş türkiye'de mi yaşıyor acaba merak ettim. bir dışarı çıksın baksın etrafına bıyıklı kızlar,koltuk altı van gölü gibi olanlar , kolları kıldan görünmeyen bünyeleri görmezden gelebilecek mi?

  ayrıca neden erkekler günü yok diyen erkeğinde amk. babalar günü var işte. çocuk yapıyoruz ama çok yaşamıyor tabi.

  edit: ulan maça geç kalıcam sizin yüzünüzden amk.
  -1 ... kafatasci iskelet
 8. 8.
  (bkz: 19 kasım dünya erkekler günü)
  ... aglaya ivanovna
 9. 9.
  Kadınlara eziyet ediliyor, bu yüzden kadınlar günü var demek saçma olur. Eğer öyle olsaydı, kadınlara eziyet etmek için bahane olurdu. Neyse, onu geçtimde madem eşitlik deniyor. Erkekler için de bir gün olsa, eşitlik adına iyi olurdu. Ben hiç bir özel gün olmamasından yanayım, o da ayrı bir konu. Kapitalist sistemin en belirgin bir düzenidir özel günler. Sevdiğinize her gün özeli yaşatın derim ve müsadenizle bir kenara çekilirim.
  1 ... wasa
 10. 10.
  Hakkında 19 kasım , 23 şubat ,7 ekim gibi rivayetlerin olduğu fakat hiç olmayan gündür. Bunu diyen erkek doğru söylemiştir. Aslında olmaması da mantıklı çünkü hiçbir erkeği bak sana indirim var bugün senin günün gibi basit cümlelerle gereksiz şeyi satamazsınız.*
  ... poniggas