bugün

mahalle karıları gibi çemkirmekten öteye git bari hatta epey bi git.
yani kadınlar kıllı değil diye mi günleri var.
Eşeysiz ürediğini sananların eleştirdiği erkek tipi.
Bu türlerin önüne spagetti koysanız 'neden pilav yok?' diye sorarlar ve yemeğe başlarlar; Bu yüzden bu erkekleri cevapsız bırakmakta bir sakınca yoktur.
Başlık sahibi bendim. Ben sadece erkekler günü niye yok dedim. Bir gün değer verildiğin için kendini bulunmaz hint kumaşı zannettin. Yoksa işten dönerken telefonumla bir girip sağa sola anayım ben , kıllısınız, kıllılar, pislikler diyesin mi geldi. Bayramı çekememezlikten değildi benim başlık açma sebebim niye yok dedim.
Bilseydim bir tek günde mutlu olan feminist birisin açmazdım. Eşey muhabbetine dalarlar sonra bizi kuluçka makinesi sanıyorlar derler. Teee Allah'ım ya. Sen kendi marifetinin sadece çocuk doğurmak olarak mı görüyorsun.

Ayrıca gögüs ve sakal kıllarım dışında süt gibi gencim. Sen bile benden kıllı olabilirsin. *
'sokağın ortasında bir kadın tarafından hunharca dövülüp tecavüze uğrayan erkek gördünüz mü?' sorusunu getirtir akla.
feminist bünyeleri ortaya çıkaran biricik başlık.

not : ortaya sperm saçmıyoruz kimse merak etmesin. peçete diye bir şey var amk.
not2: topluma nesil yetiştirenler sadece kadınlar mıdır acaba düşünmek lazım. erkek öğretmenler,profesörler bir boka yaramıyor o zaman. gönderelim gitsinler.
not3: ayrıca cinsel ilişki sırasında erkek için 3.boşalmadan sonra gayet acı verici olabilir.*
not4: kadınlar sanki çocuğu tek başına doğuruyor? yok teknoloji ilerledi biz kendi kendimizi de dölleyebiliriz bik bik bik diyen feministler evlenirse bu entryimi okusunlar efendim.
not5: kıllı ve pisliksiniz diyen arkadaş türkiye'de mi yaşıyor acaba merak ettim. bir dışarı çıksın baksın etrafına bıyıklı kızlar,koltuk altı van gölü gibi olanlar , kolları kıldan görünmeyen bünyeleri görmezden gelebilecek mi?

ayrıca neden erkekler günü yok diyen erkeğinde amk. babalar günü var işte. çocuk yapıyoruz ama çok yaşamıyor tabi.

edit: ulan maça geç kalıcam sizin yüzünüzden amk.
(bkz: 19 kasım dünya erkekler günü)
Kadınlara eziyet ediliyor, bu yüzden kadınlar günü var demek saçma olur. Eğer öyle olsaydı, kadınlara eziyet etmek için bahane olurdu. Neyse, onu geçtimde madem eşitlik deniyor. Erkekler için de bir gün olsa, eşitlik adına iyi olurdu. Ben hiç bir özel gün olmamasından yanayım, o da ayrı bir konu. Kapitalist sistemin en belirgin bir düzenidir özel günler. Sevdiğinize her gün özeli yaşatın derim ve müsadenizle bir kenara çekilirim.
Hakkında 19 kasım , 23 şubat ,7 ekim gibi rivayetlerin olduğu fakat hiç olmayan gündür. Bunu diyen erkek doğru söylemiştir. Aslında olmaması da mantıklı çünkü hiçbir erkeği bak sana indirim var bugün senin günün gibi basit cümlelerle gereksiz şeyi satamazsınız.*
kadınların kadınlar günü diye bir gün bulmaya ihtiyaç duymaları onların büyük ezik olduklarını gösterir, erkeklerde böyle bir eziklik olmadığından erkekler günü diye bir gün bulmamışlardır.
Ayol sen haftaya bize gelin de yeter.
Üzüntülü erkeklerdir.

insanlar altın günü anlamış. Bense 8 Mart kadınlar gününün erkekler versiyonu niye yok gibi anladım. Fena mı olurdu bizim de bi günümüz olsa?
erkeklerin güne ihtiyacı yok lakin birçoğu gününü gün etmektedir.
Erkekler erkek günü niyetine kahveye gidiyor. Dünya kadınlar günü ise pozitif ayrımcılık nedeniyle uydurulmuş bir şey.

Kadınları da erkekleri de anneleri de babaları da senede bir gün anmak sacma geliyor bana. Senede bir ay ibadet edip sonra bildiğini okumak kadar saçma.

Samimi olmak lazım. Dürüst ve saygılı olmak lazım. Nihayetinde insan olmak lazım.
Ilgiye ihtiyaçları vardır.
Olsa ne olur ki o gün toplanır ayh benimki daha uzun hihihi mi diyeceksiniz?
çünkü biz erkekler detaylara girmez,
genelde sonuç odaklı çalışırız.
günün önemi yok, yeterki sonunda istediğimiz olsun.
(bkz: Deliye hergun bayram)
haklı olan erkeklerdir.

belki onlarda süslenerek altın günlerine gitmek, kısırları, börekleri, kurabiyeleri löp löp yemek istiyorlar.
ayda bir de olsa ellerine toplu para geçsin istiyorlar.
mahmut bey kendisine osman beyden bir tam altın takılsın istiyor.
belki mahmut beyle osman bey hulusiyi çekiştirmek istiyorlar.
ne var bunda?

neyse, erkekler günü yapmak isteyen beyler eqlesin.
çifte standarttır, kesinlikle pozitif ayrımcılık değildir, ayrımcılıktır. aslında buna kadınlarımızın karşı çıkması gerekir. kadınlar gününde bana çiçek alıyorsan ben de sana erkekler gününde çiçek almak istiyorum neden yani ben ezik miyim benim günüm var sen bana çiçek alıyorsun hediye alıyorsun neyi telafi etmeye çalışıyorsun?

ön yargılardan sıyrılıp nedeni tartışılması gereken konudur.
Var ancak ekonomi kadınlar üzerinden yürüdüğü için reklamı yapılmıyor.
Pozitif ayrımcılık canına tak etmiş erkektir.
8 Mart dünya kadınlar günü değil dünya emektar kadınlar günü diyen erkekle aynı kişidir. sankı kadınların hepsi emek vermiyormuş gibi.
erkekler gününün kutlandığı Ülkeler sayıca az olsa da vardır. tabiki kadın düşmanlığının uğramadığı ülkelerdir onlar.
güncel Önemli Başlıklar