bugün

görsel
görsel
görsel
görsel
Genellikle göt olduktan sonra entry silen çapulcuların
kendilerine sorduğu soru.

Mesela önce entry girerler, sonra göt olurlar, sonra o entryi paşa paşa silerler, ardından yediremeyip 10 saat boyunca hunharca, çomarca nickaltını sikmeye başlarlar. Ve bu 10 saatin sonunda da

git başka yerde havla

denildiği zaman “he ben de zaten bu yüzden silmiştim” diyerekten,
çifte göt oluşlarını ört bas etmeye çalışırlar. Zavallılık.

Haaa bide pkklıları, hdplileri çok severler.
görsel

Pkklıları tercih edenlerden pek şaşırtmayan bir beyan olsa gerek. Seviyorlar ki tercih ediyorlar işte. Her türlü Mantıklı.
demek ben 10 saat önce silmişim, sonra sen "ühü ühü silsene bunları nickaltımdan" diye 10 saat sonra entry girmişsin. nasıl oluyor o, 10 saat önce silinmiş entry'lere mi 10 saat sonra "ühü ühü silsene bunları nickaltımdan" diye ağladın? e niye ağlıyorsun? dediğine göre zaten 10 saat önce silmişim ve yok olmuşlar ya? uydurduğun hikayendeki saçmalamanı bile düşünemeyecek bir insansın. şizofren kafandan bir yalan uydurmuşsun, dönüp dönüp onu anlatıyorsun. "sil" diye zırladın. acıdım sildim işte, daha ne uzatıyorsun?

ha bu ağlaman işte:
görsel
görsel

ha bir de iftiracısın.
görsel
ben "ayy suriyelilere bakmayalım, onun yerine 100 pkk'lıya bakalım" demişim de. "alıntı"ymış. senin götünden alıntı herhalde. yalana bak.
birileri ağladı da (bkz: ben de yazdim) gibileri haline acıdı ondan sildi.
görsel
kim nickaltımdaki şunu siler misin derse siliyordum. ama bu, başka seviyede bir çomar bu. iyilik yapalım dedik, maraz bulduk.
Sözlük çapulcuların “göt edildiğim için” diye cevap verdikleri sorunsal.

(bkz: ben de yazdim) gibileri.
boş beleş yazdıklarını geç fark eden yazarın utanç abidesi girilerini silmesi olaydır. bence sen kendini de sil buralarda boşa heba oluyorsun. gerçekten çok yazık.
açıkçası bunun cevabını bende bilmiyorum. çılgınlık.
güncel Önemli Başlıklar