bugün

neden eksilendiği bir türlü anlaşılamayan entryler bütünüdür. imalat yasak herhalde.
(bkz: #40347418)
bazıları sırf orospu çocukluğundan eksiliyor.

zevk için!
zevk için olabilir. kafaya da takmamak lazım.

mesela bu entry...

eksilemeyen ağır götoştur.
Doğruluğu kabullenilmek istenmeyen doğru entrylerdir.
(bkz: #39998430)
şaşkınlık yaratır.

(#40377466)

kardeşim beni olur olmaz yere eksilemeyin bakın. gerçekten canımı sıkıyor bu durum. vallahi troll olacağım yakında ciddiyetimi bozup. troll olmasını en son isteyeceğiniz adamlardan biri benim. sabrımı tüketmeyin.
(bkz: #39998430)
(#40561861)
Arkadaşım siz hala anlamadiniz hakaret edilmesini engelliyor sadece bu kanun. Atatürk'ün sırrını falan saklamıyor. Bir ülkenin kurucusuna hakaret etmeyi engellemekten daha doğal bir şey yoktur.
(#40572162).
neden eksilendiğini biliyorum az çok, neden artı verilen girilerim beni daha çok düşünmeye itiyor. bilinçli yazdığım, kaynak kullandığım, parmaklarımı konuşturduğum entryler genelde ne eksi alır, ne artı. sanırım fazla geliyor.

eksi alan entrylerim genelde apaçık gerçeklerden oluşur.

artı alan entrylerim genelde dalgaya aldığım olgular oluyor. geçen "milli denizaltımız göklerde" diye bir entry girdim ki alpertunna gerek milden projesini, gerek alman thyssenkrupp-ssm (savunma sanayii başkanlığı) ortaklığında yapılmakta olan yerli, yarı milli tip-214, reis sınıfı denizaltılarını yakından izleme yürüten bir insandır.
anlayacağınız alpertunna amatör olarak (nice meslek olarak bu işle ilgilenenleri cebinden çıkarır) savunma endüstrisi ve bilimi&teknolojisi ile ilgilenir ve işbu entry insanların tepkisini ölçmek içindi. uludağ sözlük beni utandırmadı, hala geneli maltaroslardan oluşuyor.
başlığa atılan yorumların adresine gidip eksileyeceğim başlıktır.
(bkz: #40642972)
Her şeyi anlarım da yumurtaya nutella sürmek nedir aga. ben yapsam yağun bakıma alırlar beni. Helal.
(bkz: #39998430) neden eksilendi ki bu kadar?
Evet ya çok saçma niye eksiliyorsunuz ki onlar benim düşüncelerim. Aynısını ananıza bacınıza yapsalar hoş bişi mi ?
popülarite etkisi.
https://m.uludagsozluk.com/e/40704422/

Anlamadım. Neden bu eskiler geldi.
(bkz: #40858861) halbuki insanları uyarıp, yapanların yapmamasını söylemek için açılmış başlıktı. o kadar artı kasmak için açmıştım yaptığınıza bakın. utanıyorum hepinizden.
(bkz: #40890973) insanların mutluluğunu da kıskanır olmuşsunuz. yazıklar olsun.
http://www.uludagsozluk.com/e/39481825/
(bkz: fenerbahçe bugün yenilirse ne olur/#41004268)

olm siz hasta mısınız? ben iddaa bilmem. kuponu yapan arkadaşım hasta fenerli. alalala ya.
insan gerçekten hayret ediyor;

(#41102520)
bu da birşeymi, bir yazarı doğum gününde tebrik ettiğim için eksi almışım.
(bkz: #41115332)
güncel Önemli Başlıklar