1. 1.
    hayatı sorgulatma, buralardan gitmek isteme sebebidir. "niçin ben değil başkası" gibi bir cümle esir alır insanı. sevmeme hakkını kullandı diyebilirsiniz. ama cümle nin başına "sevebilecekken, sevmesi için her şeyimi ona adamışken" diye bir kısım getirince o hak felan olmuyor. haksızlık. zoruma gidiyor lan sözlük. neden kelimesinden nefret ediyorum. o yüzden duvara hayat yazıp her gün sorguluyorum.
    15 -1 ... brell
  2. 2.
    işsiz, güçsüz boş beleş yaşıyor olmayı gerektirir.
    3 -1 ... gecmis zaman olur ki
  3. 3.
    Bundan.
    neden beni sevmedi diye düşünmek
    16 ... mchncl ngnr
  4. 4.
    Düşünüp düşünüp ömrünü ziyan etmek ama yine de cevabı bulamamış olmaktır.
    11 ... bokafa
  5. 5.
    çünkü bazıları sevmek yerine ego tatmınını tercih eder.
    6 ... sek olsun
  6. 6.
    Sevmesi için ne gibi bir neden ya da nedenler vardı sorusunun cevabıyla ilintili olan hadise. Bir de bu açıdan bak bakalım ne göreceksin.
    5 ... bana abi deme asuman
  7. 7.
    Kimse kimseyi sevmek zorunda deil, iste sansya bende o sevmek zorunda olmadiklarindanmisim.
    3 ... bychef2712
  8. 8.
    Her insan sevme yeterliliğine sahip değil ayrıca bizim sevgi dediğimiz benim tercih dediğim kadın davranışı çoğunlukla farklı parametrelere bağlı.

Nüfuzlu ve zengin olmak uzun ve kaslı olmak gibi olaylar bir realite . Biz Nasıl güzel bakımlı dolgun kadın arıyorsak onlarda farklı parametrelerle partner seçiyorlar . Aşk romantik bir algı belli bir yaştan sonra gerçekler ile Başbaşayız .
    5 ... memati sniper var
  9. 9.
    Nasıl bi soru lan bu? Piyango bana neden çıkmadı gibi bişey diyip cevabıda kendim veriyim. Yani insan duşunuyor laf mı şimdi bu, beni neden sevmedi? Allah Allah neden acaba.
    2 -1 ... mrdean
  10. 10.
    kolay değil. hem de hiç...

ben çözemedim ki gelip burda akıl vereyim.

allah yardımcımız olsun be...
    6 ... henry14