bugün

hayatı sorgulatma, buralardan gitmek isteme sebebidir. "niçin ben değil başkası" gibi bir cümle esir alır insanı. sevmeme hakkını kullandı diyebilirsiniz. ama cümle nin başına "sevebilecekken, sevmesi için her şeyimi ona adamışken" diye bir kısım getirince o hak felan olmuyor. haksızlık. zoruma gidiyor lan sözlük. neden kelimesinden nefret ediyorum. o yüzden duvara hayat yazıp her gün sorguluyorum.
işsiz, güçsüz boş beleş yaşıyor olmayı gerektirir.
Bundan.
görsel
Düşünüp düşünüp ömrünü ziyan etmek ama yine de cevabı bulamamış olmaktır.
çünkü bazıları sevmek yerine ego tatmınını tercih eder.
Kimse kimseyi sevmek zorunda deil, iste sansya bende o sevmek zorunda olmadiklarindanmisim.
Her insan sevme yeterliliğine sahip değil ayrıca bizim sevgi dediğimiz benim tercih dediğim kadın davranışı çoğunlukla farklı parametrelere bağlı.

Nüfuzlu ve zengin olmak uzun ve kaslı olmak gibi olaylar bir realite . Biz Nasıl güzel bakımlı dolgun kadın arıyorsak onlarda farklı parametrelerle partner seçiyorlar . Aşk romantik bir algı belli bir yaştan sonra gerçekler ile Başbaşayız .
Nasıl bi soru lan bu? Piyango bana neden çıkmadı gibi bişey diyip cevabıda kendim veriyim. Yani insan duşunuyor laf mı şimdi bu, beni neden sevmedi? Allah Allah neden acaba.
kolay değil. hem de hiç...

ben çözemedim ki gelip burda akıl vereyim.

allah yardımcımız olsun be...
aynaya bakınca sorunun cevabını verebilme ihtimalinin yüksek olduğu görülecek ,soru işareti ortadan kalkacaktır.
Sevmek zorunda mı?
Çünkü şerefsiz.
beni sevmeyen ölsün diye düşünceyi sonlandırmaktır.
dun eski manitayi bizim icin cok onemli olan bi sairin anma toreninde gormeden once dusundugum konudur. gordukten sonra heycanlanmadim bile. sanirim zaman gercekten her seyin ilacidir. unutmak diye bir sey soz konusu degildir. zamaninda beni cok mutlu etmistir. bu zamanlari unutmaya calismak da aptallik olacaktir.
GençlikTe kafa yorulan durumdur. Sonra zaten insan en çok kendini sevmeye başlıyor ve başkalarının sevgisi önemsiz oluyor.
anlamsız bir hareket.
sizi sevmemesi daha kötü biri olduğunuz anlamına gelmez. bazen kadın da erkek de mükemmeldir ama bu bir ilişki için yeterli olmaz. birlikte olduğunuz sürede çok iyi zaman geçirirsiniz, konuşacak konular hiç bitmez ama bir bakmışsınız o başkasına aşık olmuş. burada "neden ben değil de o" diye sorgulamak gereksizdir. dedik ya bir ilişki için bunlar yeterli olmaz her zaman. kimyasal bir şey bu daha çok. sizin seçeceğiniz ya da başınıza gelince engel olabileceğiniz bir şey değil. o yüzden kendinize işkence etmeyin. elbet sizi de sevecek biri çıkacaktır.
yarın endişesidir efendim, dün korkusundan değil. çünkü
http://galeri8.uludagsozl...n-sevgilin-yok_738609.jpg
S*ktir et.

şimdi git kendine ince belli bir bardakta çay koy ve mutlu ol!
Çünkü çok sevdiğini belli edemedin. Gözlerine bakamadın, yanından geçemedin, kafandan kurduklarınla boğuldun, belirsizliklerde kayboldun.
O yüzden hala bilmiyorsun sevdi mi sevmedi mi diye hala düşünüyorsun ve bu seni daha çok yoruyor.
Beni begenmedimi yoksa baska biri mi var yoksa gelecek korkusumu yaklaşık 1 haftadir kafamda ki deli sorular.
Boş yere psikolojini bozma durumudur . Eğer seni sevmiyorsa ; seni haketmiyordur. Olay Bu kadar ,dahası sana boş yere zulümdür. Ama kendine işkence etmeyi seviyorsan bunu yapmaya devam et ....
sevimsizsin çünkü aq.
Sen onu neden sevdin?
Cevabı yok bunun..
Öyleyse onun neden sevmediğinin de cevabı yoktur.

Kalbin işi bu, mantıkla görülemez.
Neden sevdiğini söyledi diye düşünmektense daha masum bi düşüncedir.
Cunku sen cok sevip onu daralttin. Her seyin fazlasi zarar maalesef, sevgi dahi olsa...
güncel Önemli Başlıklar