bugün

neden ben yapamıyorum denen durumlardır.
örnek 1 :
-neden sırf dikkat çekmek için seks ve cinsellik içeren yada insanların kıymetli bulduğu din ahlak ve siyasi karakteri kullanarak karmama karma katamıyorum?

örnek 2 :
-kendi nick altıma yorum yapıp up yapamıyorum. utanıyorum. oysa bakıyorum yazarovski geleli 3 gün olmuş 15 sayfa nick altı var amk.

gibi gibi.....
edebinde namusunda bir kızı değişik bahanelerle evime davet edemiyorum.

Bakıyorum; bunu yapabilen insanlar var. Ve kadın milleti ilginçtir sırf sevdiği müzik aletini çalmayı öğretecek, değişik türdeki kolleksiyonunu gösterecek diye bu eve kız atma bahanelerine inanıp, gitmeye yelteniyor.

Allah (cc) akıl fikir versin ne deyim.
orgu ormek.
Sahtekarlık, hile yapamıyorum.
bir erkeği kendine sırıl sıklam aşık etmek.
mutlu ve tamahkar amerikan ailesi tablosunda kendime yer bulamıyorum.
ortalamanın 3 üstü olması .
Milletin kafası rahat. Bir insan hiç mi geleceğini düşünmez? Hep mi anda yaşar? Nasıl bugün yaşayacağı yanlış durumların ileride ona misliyle döneceğini bilmez? Geçmişten ders alıp geleceğe temkinli yaklaşmaz? Anlık hazların peşinde, saniyelik mutluluklar için ömürlük kalp kırıklığı, düş kırıklığı yaşamak kolay mı? Ya da bu kadar değersiz mi prensipler?

Bir kere olsun düşünmeden taşınmadan adım atmadım. Neden ben yapamıyorum bilmiyorum ama istemem de.
Neden curve fever da hala iyi oynayamiyorum ben.
en ufak seyleri kafama takiyorum. neden boş veremiyorum.
Birinin bana söylediği bir şeyi duyduğum halde duymamazlıktan gelemiyorum. Birçok insan böyle yaparak "cool" olduğunu zannedip, yapmaya devam etmekte.
güncel Önemli Başlıklar