1. 1.
  kendime sık sık sorduğum başlıca sorulardandır. aşırı yemek yemek en basiti, kızlarla Ne zaman yemeğe otursak bunlar minicik tabaklarla doyuyor Ne hikmetse ben tabak tabak yiyip yine yemek istiyorum.

  KeZa ilişkim, artık büyümüşüz. sevgililer evlerine sevişmeye çekilirken ben sevgilimle seksek oynamak üzere sözleşiyorum. Üzerine kartopu savaşı yapma hayalleri kuruyorum. Gece üzerinde ne var muhabbeti yapmıyoruz belki ama sürekli Şiirler okuyan, şarkılar söyleyen birine sahibim.

  çok fazla dikkat dağınıklığım var, öyle ki ilaçlarımı almadığımda öylesine birbirine giriyor ki hayat düzenim bir türlü toparlayamıyorum.

  çok fazla takıntım var, saatlerce ihtimaller üzerine düşünüp kafa yoran tüm davranışlarına insanları sözde üzmemek adına dikkat ederken insanların göz göre göre beni parçalamasına seyirci kalan bir insan olmak, neden böyle bir insan olmak?
  4 -2 ... fall love the white rabbit
 2. 2.
  ne bileyim ben. her şey boka sardı. hayatım bom boş ve bom bok, hemde yıllardır. bitse de gitsek. sikeyim böyle hayatı.
  ... hastavilla
 3. 3.
  ben böyle olmayı seçtiğim için. çocukluğumdan beri kimseyi iplemem ama ince ip üstünde yürüyüp dengeyi sağlarım. çoğu insana zor gelir ama bana güzel bir mücadele oluyor. tabii biraz tembel olmama kızdığım oluyor ama onu da ben seçiyorum genelde. çalıştığım zaman da eşek moduna bağlayabiliyorum adeta. kısacası seçmediğim bir hayatı yaşamıyorum. *

  yani kısacası sıkıntı yok. oyna devam *
  ... tuiran kouma
 4. 4.
  (bkz: Deli olmak)
  ... tenete
 5. 5.
  Hangi insan olmak? benim için geçerli olan soru bu galiba. onlarca değişken ruh halinin olduğu karakterlere sahip oldum. hangisi ben idim. bunun bir cevabını kestiremiyorum. hepsi de aslında ana karakterden bir parça taşıyor gibi ama alakası da yokmuş gibiler.

  olduğum o asıl insan, benliğim ise arkadaşlarıyla oturmakta, müzikle ve araştırmakla keşfetmekle uğraşmakta. ben ise tam aksi yönündeyim.
  ... dusler sokaginda gece vakti
 6. 6.
  Muazzam bir insan olmak mı evet çok zor.
  Bunu ben değil çevremdekiler söyler hep.
  Ama neden söylerler hiç bilmiyorum yüksek ihtimalle sadece yazılarımı okuyup beni tabıdıklarını düşünüyorlar.
  Yine de mükemmeliz.
  2 ... demir kelebekler