bugün

benim gibi involuntary celibate arkadaşları derinden üzen bir olgudur. hep at gibi kızlarla tanışmak isteriz ama o kızlar bizim için asla yokturlar. o kızların nerede olduğunu bir tek Allah c.c bilmektedir. ve o yer hep berkecanların yanıdır.
Aynaya bakınız.
Çünkü boyum o kadar uzun değil.
Ülkede izmir, istanbul,Ankara,bursa,adana,Urfa, Elazığ ve Kocaeli de hipodrom bulunmaktadır.
Toynak sever yazar beyanı...
At gibi kişnemediğimiz için olabilir.
çünkü paran yok kardeşim.
Paran yoksa sen insanları tanırsın, paran varsa insanlar seni tanır.
Hepsine binip gittiler çünkü.
At gibi kızların kedi çükü tiplilerle ilgilenmemesi sonucu ortaya çıkan durumun sorgulanması.
(bkz: ahırdan geliyorum)
at gibi kızlar kaşar olduğundan ben tanışmıyorum ben almıyım. en son çok güzel bir kız vardı ormanda depoda arabada sütçüsü tüpçüsü şaka şaka müteahhit galerici iş adamı seri közcülere vermiş.

arkadaşta abi malsın bunla niye evlenmedin diyor. motor sevsem hayabusa alırım gardaş. biz ona binemeyiz zapdedemeyiz üstünden atar gebeririz demiştim.

meali kalbi güzel kızlarla tanışın kovboy musunuz at gibi kızı ne yapacaksınız ?
yallah isveçte yaşa.
O güzel atlar o yakışıklıları binip gittiler.
Evlenip barklanıp katır yavruları olsun isteyen birinin dileği.

Edibüdü: sözlük formatı gereği bilgi de verelim.
Hoş, espriye limon sıkmış olacağız ama neyse...

Katır (Equus mulus) erkek eşek ile dişi atın (kısrak) çiftleşmesiyle meydana gelen ve çoğu kez kısır olan melez hayvan.
at kafalı olduğunuz için.
genellikle piç erkekleri tercih ediyorlar sonra o piç erkekler onları aldatınca değer vermeyince tüm erkekler piçtir erkeklere güvenilmez diyorlar ee kızcağızım birazda efendi erkekleri görün. hata sizde
Zebra verelim abimize dediğim hededir.

O da atgillerden sonuçta.
güncel Önemli Başlıklar