bugün

Sebebi ne olabilir ki?
Tamam belki avrupalılar daha üstün bir medeniyet, her ne kadar Suudi arabistan Abd nin köpeği olsa da neden?
Mesela, Mısır halkından neden nefret ediyorsunuz?
Bu mudur yani?
algı meselesidir.ben kendi milletimden başka, hiç bir milleti sevmiyorum.diğer milletlere en fazla, sempati duyabilirim.
çünkü onlar bizi arkamızdan bıçakladı tamam avrupa ile de tarih boyunca hep savaştık belki ama onların tavrı başından bu yana hiç değişmedi halbuki dindaşımız olan kendimizden ayırmadığımız arapların yeri geldiğinde bizi nasıl ingiliz dolarına, milliyetçiliğe sattıkları unutulur cinsten değil. ayrıcatopraklarında çıkan bir kaynak sayesinde zengin olup her gün yan gelip yatan bir insan mı yoksa çalışan bilimle siyasetle uğraşıp kazanan insan mı? tabi tüm bu anlattıklarımızı dinle bağdaştırmamak gerek o ayrı bir konu.
Biri medeniyeti sonradan olsa da öğrenmiş, diğeri medeniyeti dahi para ile satın alabileceğini düşünür.
ulan aklıma yemen cephesinde ölen askerlerimiz geldi. ruhları şad olsun.
ihanetçi bir ırkı kim sever ki?
Türklere ihanet etmiş bir ırk'ı bir Türk niye sevsin saten çokta hasta bir millet araplar...
tam diyorum "onlar da insan gerek yok bu nefrete" sonra aklima birinci dünya savaşı geliyor resmen kan beynime çıkıyor. bu nefretin medeniyetle geri kalmislikla alakasi yok. ki geri kalmisliklarini da kendi yaptıkları o ihanete borçlular.
avrupalılarla cephe savaşı yapabilirsiniz. araplarla imkansızdır. daha kendi savaşlarında bile yenileceğini anlayınca allah din kuran diye ağlayan millettir bunlar.
Pis yavşak karaktersiz toplum oldukları için.
(bkz: ne samin sekeri ne arabin zekeri)
bodoslama daliyorum 1,2 , ve 3 çorap kokusu, el kadduri mel kadduri ayaklari, kafa kesmeler , ac tavuk prensler sefalet icinde icinde biraktilari halk, altindan tuvaletler, satislar, el erebiler cok sikiskendir, din der mazlumu ayakta sikerler, ay duramiyorum hepsinin cani cehenneme , frene bastim oh.
gel 1 hafta satış danışmanlığı yap merkezi bir yerdeki mağazada anlarsın. yine de ırksal bir saplantım yok, iyi insanlarda var.
arapları falan koruduğumdan değil ben de biliyorum satıcı bir millet falan olduklarını. Ama benim sorum neden avrupalılardan az seviyorsunuz?
kimse doğarken milletini seçmiyor,

kısacası:

herkesin hayatına kimse karışamaz.
araplari seven mi varmis?
güncel Önemli Başlıklar